Jack Wolfskin dołącza do największej gravelowej imprezy

„Najważniejsza jest droga, niekoniecznie cel sam w sobie” – to idea szerzona przez Piotra Wierzbowskiego, organizatora ultramaratonów gravelowych na terenie całej Polski, w tym słynnej Wanogi.

 

Najważniejsza jest droga, niekoniecznie cel sam w sobie – to idea szerzona przez Piotra Wierzbowskiego, organizatora ultramaratonów gravelowych na terenie całej Polski, w tym słynnej Wanogi. Kolejne jego ulubione określenie, jakim jest „kolarstwo romantyczne”, doskonale oddaje charakter tej imprezy – rowerowej włóczęgi po kultowej trasie przebiegającej po pomorskich szutrach, leśnych drogach oraz nadmorskich klifach. Aby celebrować wspólne przeżywanie lokalnych rowerowych przygód, Wataha Jack Wolfskin przygotuje dla uczestników ultramaratonu oraz dla ich bliskich, strefę relaksu z leżakami, w której będzie można m.in. obejrzeć filmy o tematyce rowerowej. Na mecie na zwycięzców ultramaratonu będą czekały natomiast nagrody z najnowszej kolekcji rowerowej wilczej marki.

Skąd obecność Jack Wolfskin na tym evencie? Marka od lat zachęca do przebywania w naturze, sięgania po nowe doświadczenia i sprawdzania własnych granic, aby w pełni cieszyć się życiem i aktywnością na świeżym powietrzu. Motto Jack Wolfskin brzmi We Live to Discover, a przecież jazda na rowerze pomaga zobaczyć i przeżyć dużo więcej!

Zapał do dwóch kółek towarzyszy Watasze nie od dziś – w tym roku już po raz kolejny marka wypuściła kolekcję ubrań i sakw, które sprawiają, że każda rowerowa wyprawa jest bardziej komfortowa, a nagłe zmiany pogody nie są już straszne. W końcu Jack Wolfskin to specjaliści od outdorowych przygód!

Ich najnowsza kolekcja Bikepacking to przede wszystkim lekkie ubrania dedykowane na wyprawy rowerowe, obuwie oraz akcesoria, które pozwolą entuzjastom dwóch kółek maksymalnie cieszyć się z uprawianego sportu, bez zbędnego obciążania niezbędnym ekwipunkiem. W jej skład wchodzą zarówno najbardziej podstawowe elementy, takie jak koszulki i spodenki, docieplające kurtki czy kamizelki, ale także torby i plecaki rowerowe. Do testowania kolekcji Jack Wolfskin zaprosił rowerowych ekspertów – Dorotę Juranek (@mamba_on_bike), Bartka Oleńko (@zielony_f16) oraz Michała Góźdź (@etnh.cc), którzy mieli okazję przetestować produkty podczas czterodniowej wyprawy bikepackingowej na hiszpańskiej Teneryfie. Powstałe w ramach niezwykle malowniczego wyjazdu zdjęcia można znaleźć na stronie internetowej marki Jack Wolfskin: www.jack-wolfskin.pl/bikepacking/.

W tym roku fani dwóch kółek będą mieli zdecydowanie więcej możliwości, by spotkać się z Watahą!
- 2-5.06 – Wanoga – https://wanogagravel.pl/
- do 30.06 – ogólnopolska akcja #PODZIELSIĘSZLAKIEM (jack-wolfskin.pl/podziel sieszlakiem/)
- 15.07 – Poznańska Korba – http://poznanskakorba.pl/
- 7-10.09 – aktywności bikepackingowe podczas 28. Festiwalu Filmów Górskich w Lądku-Zdroju.

 

 

Źródło: Big Picture

Sklep.rowery.pl

Patronat / Współpraca

79 tour de pologne 2022 logo

Orlen Wyścig Narodów 2023

 

 

Podkarpacka-Liga-Rowerowa

MaratonMTB.PL

 

 

 

Tauron Lang Team Race psr  Mistrzostwa Polski w kolarstwie szosowym

  LOGO Vienna Life Lang Team Maratony Rowerowe  BIKE DAYS logo  NT150px 

   logo face black   150cm   PĘTLA KOPERNIKA

Harpagan 52 - Człuchów