English French German Italian Portuguese Russian Spanish

Michał Topór o zbliżającym się sezonie MTB

Jeśli z zapartym tchem śledzicie światową scenę XCO, a od meczów piłkarskich wolicie wyścigi, macie się z czego cieszyć. Nadchodzący sezon będzie wyjątkowo urodzajny w emocje, głównie za sprawą Igrzysk Olimpijskich rozgrywanych tego lata w Rio de Janeiro.

Kto najlepszym kolarzem w sezonie 2015?

Po wybraniu najlepszego polskiego kolarza 2015 roku nadszedł czas, by tytuł wręczyć najlepszemu na świecie. Świat kolarski w tym roku dał nam niesamowite emocje związane z wielkimi zawodnikami, jednak to jeden zawładnął całym globem i serca kibiców. Nie wygrał on żadnego z Grand Tourów i pewnie nie wygra nigdy. Wygrał natomiast Mistrzostwa Świata, które może zdobywać rok po roku.

Piotr Kulpa o niepolitycznych pseudonimach kolarzy

Alberto „El Pistolero” Contador po ostatnich zamachach w Paryżu miał powiedzieć, że zrezygnuje z pokazywania swojego triumfalnego gestu wykonywanego przez niego po każdym z wygranych etapów. Strzelanie, choćby i z pistoletu uformowanego z dłoni, bez jakichkolwiek, nawet ślepych, naboi i w powietrze, w czasach globalnego zagrożenia terroryzmem jest zdaniem kolarza nie na miejscu. Taki gest mógłby kogoś urazić, więc należy z niego zrezygnować. Pytanie tylko po co?

Patronat / Współpraca

 

logo_76.TdP_data.jpgPodkarpacka-Liga-Rowerowa

 

14522687_619365254901289_373792591331914942_n.jpg

logo Bike Day

Tauron Lang Team Race psr  Mistrzostwa Polski w kolarstwie szosowym

 LOGO Vienna Life Lang Team Maratony Rowerowe BIKE DAYS logo NT150px 

  logo face black  150cm PĘTLA KOPERNIKA

Harpagan 52 - Człuchów