English French German Italian Portuguese Russian Spanish

BIKE DAYS Festiwal Filmów Rowerowych 2018 - zapowiedź

Największy festiwal filmowy o tematyce rowerowej nadjeżdża! W dniach 14-17 czerwca 2018 w Kinie Nowe Horyzonty odbędzie się 6. BIKE DAYS Festiwal Filmów Rowerowych. Zobaczymy najlepsze światowe produkcje, – wyselekcjonowane filmy dokumentalne, fabularne i krótkometrażowe. Podczas Festiwalu odbędą się piknik i wyścigi na wrocławskim torze kolarskim, debaty i koncerty. Szczególnie polecamy plenerowe, darmowe pokazy filmowe.

Wielki warszawski weekend rowerowy w Wilanowie

Najbliższy weekend będzie stał w Warszawie pod znakiem kolarstwa. W piątkowy wieczór (18.05)w Wilanowie odbędzie się uroczysta prezentacja 75. Tour de Pologne UCI World Tour. W sobotę (19.05) druga w tym sezonie odsłona Vienna Life Lang Team Maratonów Rowerowych, a w niedzielę (20.05) inauguracyjny wyścig szosowy dla amatorów Lang Team Race – tak w skrócie wygląda Wielki Warszawski Weekend Rowerowy.

Ekstremalne wyczyny, spektakularne skoki! - Bike Town Przemyśl

Już po raz piąty na ulicach zabytkowego miasta odbyło się jedyne takie w Polsce, wyjątkowe wydarzenie miejskie Bike Town Przemyśl, na które co roku zjeżdżają się rowerowi miłośnicy z całego kraju i z zagranicy. Tegoroczna majówka zachwyciła słoneczną pogodą, różnorodną ofertą rowerowych dyscyplin i całą serią atrakcji. Kilka tysięcy widzów przez dwa intensywne dni dzieliło z zawodnikami sportowe emocje,  z zachwytem oglądając ekstremalne wyczyny miłośników dwóch kółek.

Rowery opanują Halę Stulecia! - zapowiedź DFR

Już tylko kilka dni dzieli nas od II. edycji Dolnośląskiego Festiwalu Rowerowego. W weekend 20-22 kwietnia w Hali Stulecia we Wrocławiu odbędzie się wielkie rowerowe święto, na którym nie zabraknie atrakcji zarówno dla małych, jak i dużych pasjonatów dwóch rowerowych kół.

Filip Chajzer rozdaje kaski z Meridą

Zaczęło się od posta Filipa Chajzera, w którym obiecał sprawdzić, czy jego fani dotrzymają słowa i będą jeździć na rowerze w kasku. Skończyło na kaskach i rowerach rozdanych przez Meridę, która wspólnie ze znanym dziennikarzem postanowiła promować bezpieczną jazdę.

Patronat / Współpraca

 http://www.tourdepologne.pl/pl/

Podkarpacka-Liga-Rowerowa

logo Bike Day

Dukla Wolf Race

Tauron Lang Team Race psr  Mistrzostwa Polski w kolarstwie szosowym

 LOGO Vienna Life Lang Team Maratony Rowerowe BIKE DAYS logo NT150px 

  logo face black  150cm PĘTLA KOPERNIKA

Harpagan 52 - Człuchów