BIKE EXPO - Narodowy Test Rowerowy 2023

BIKE EXPO

W kwietniu 2023 na stadionie PGE Narodowym w Warszawie odbędzie się „BIKE EXPO – Narodowy Test Rowerowy”. Wydarzeniu, które stało się największym i najważniejszym w branży rowerowej w Polsce. Gdzie spotykają się rowerzyści i kolarze, branża, sportowcy i dziennikarze.

Czytaj dalej

Czesław Lang z kolejnym wyróżnieniem

To wyróżnienie za pracę i zaangażowanie całego mojego zespołu. Jestem dumny, że po raz kolejny nasze wysiłki zostały docenione – powiedział dyrektor generalny Lang Team Czesław Lang, który we wtorek został uhonorowany statuetką Menedżer Sportowy podczas XIX Gali Sportu i Biznesu DEMES.

Czytaj dalej

Rusza trzecia edycja przeglądu filmów outdoorowych

Malownicze krajobrazy i niebywałe historie połączone w oryginalne produkcje filmowe, które są prawdziwą ucztą dla zmysłów. Już 1 marca 2023 startuje Jack Wolfskin Lądek Film Tour, czyli przegląd najciekawszych filmów outdoorowych. To niepowtarzalna okazja by zapoznać się z intrygującą i emocjonującą stroną odkrywania świata i uprawiania sportów na świeżym powietrzu. Seanse odbędą się w siedmiu miastach Polski i będą miały charakter cykliczny. Wataha zaprasza do kin!

Czytaj dalej

Targi rowerowe Taipei Cycle 2023

Taipei Cycle to największe na świecie targi rowerowe, które odbywają się co roku w Taipei w Tajwanie. Historia Taipei Cycle sięga roku 1981, kiedy to zorganizowano pierwszą edycję tej wystawy. Od tego czasu Taipei Cycle stało się ważnym miejscem spotkań dla branży rowerowej, gdzie producenci i dystrybutorzy z całego świata prezentują swoje najnowsze produkty i rozwiązania.

Czytaj dalej

Bike Mechanic Simulator 2023 coraz bliżej premiery.

Na platformie Steam od 6 lutego jest już dostępne bezpłatne demo Bike Mechanic Simulator 2023. To realistyczny symulator, w którym można zostać mechanikiem rowerowym i rozwijać własny warsztat. Premierę pełnej wersji Bike Mechanic Simulator 2023 na PC zaplanowano na II połowę roku. Później symulator ma pojawić się też na konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S oraz Nintendo Switch.

Czytaj dalej

Startuje program Red Bull Junior Brothers

BORA - hansgrohe i Red Bull ogłosili kolarską współpracę w postaci Red Bull Junior Brothers, czyli globalnego programu scoutingowego, którego celem jest dotarcie do nowego pokolenia kolarzy aspirujących do jazdy w zawodowym peletonie. Wszystko to za pośrednictwem aplikacji Strava lub Zwift. Na końcu programu, dwaj młodzi zawodnicy będą mogli zawrzeć kontrakt z drużyną U19 BORA - hansgrohe. Pierwszy etap zgłoszeń na stronie redbull.pl/juniorbrothers otwarty jest od 1 lutego do 31 maja 2023.

Czytaj dalej

Patronat / Współpraca

79 tour de pologne 2022 logo

Orlen Wyścig Narodów 2023

 

 

Podkarpacka-Liga-Rowerowa

MaratonMTB.PL

 

 

 

Tauron Lang Team Race psr  Mistrzostwa Polski w kolarstwie szosowym

  LOGO Vienna Life Lang Team Maratony Rowerowe  BIKE DAYS logo  NT150px 

   logo face black   150cm   PĘTLA KOPERNIKA

Harpagan 52 - Człuchów