Rowery Orbea w top 3 marek rowerowych na Polskim rynku?

Firma Polsport, to renomowany dystrybutor rowerów w Polsce, ogłasza imponujący wzrost sprzedaży rowerów marki Orbea. Tylko od września 2023 do końca listopada zostało odnotowane ponad 2500 rejestracji nowych rowerów, dzięki czemu Polska zajmuje trzecie miejsce wśród największych odbiorców rowerów Orbea w Europie. 

Czytaj dalej

DPD Polska świętuje dostarczenie milionowej paczki

DPD Polska sukcesywnie rozwija flotę rowerów cargo, która obecnie liczy ponad 80 pojazdów. Z jej pomocą zostało dostarczonych już ponad milion paczek. Do uroczystego przekazania odbiorcy symbolicznej, milionowej paczki doszło pod koniec października w Poznaniu.

Czytaj dalej

Kolarskie enduro po raz trzeci w Świeradowie-Zdroju

W dniach 2-3 września 2023 Świeradów-Zdrój ponownie gościć będzie pasjonatów rowerowego enduro i ich rodziny. Mini-wyścig dla dzieci, zawody Makita Enduro MTB Series, atrakcje na stoiskach wystawców. To świetna okazja do aktywnego zakończenia wakacji na Dolnym Śląsku.

Czytaj dalej

Wyjątkowa wyprawa rowerowa z marką Jack Wolfskin

Outdoorowa marka Jack Wolfskin po raz kolejny stworzyła niezwykły projekt aktywizujący fanów dwóch kółek i skłaniający do odkrywania Polski z perspektywy roweru. W ramach Jack Wolfskin Bikepacking Academy, projektu zachęcającego do wyruszania w odleglejsze obszary na rowerze, z noclegiem pod gwiazdami, w dniach 5-7 września odbędzie się wyprawa na trasie Lądek Zdrój – Wrocław.

Czytaj dalej

Patronat / Współpraca

80 tour de pologne 2023 logo

Orlen Wyścig Narodów 2023

 

 

Podkarpacka-Liga-Rowerowa

MaratonMTB.PL

 

 

 

Tauron Lang Team Race psr  Mistrzostwa Polski w kolarstwie szosowym

  LOGO Vienna Life Lang Team Maratony Rowerowe  BIKE DAYS logo  NT150px 

   logo face black   150cm   PĘTLA KOPERNIKA

Harpagan 52 - Człuchów