English French German Italian Portuguese Russian Spanish

Targi Eurobike 2017 Friedrichshafen

Targi Eurobike to jedno z najważniejszych miejsc gdzie spotykają się osoby bezpośrednio lub pośrednio związane z międzynarodowym przemysłem rowerowym. Tegoroczne trwały w dniach 30.08-2.09. W pierwsze dni odwiedziło Targi 42 tysiące osób zainteresowanych branżą rowerową, a ponad 22 tysiące sympatyków kolarstwa odwiedziło Eurobike Expo w ostatni dzień (dzień otwarty). Targi Eurobike gościło ludzi zainteresowanych szeroko pojętym kolarstwem pochodzących ze 101 krajów.


Są to największe na świecie targi rowerowe. Odbywają się w pięknie położonym miasteczku Friedrichshafen, nad samym Jeziorem Badeńskim. 1400 wystawców z 50 krajów – najnowocześniejszy sprzęt, premiery innowacyjnych modeli rowerów i szeroki wachlarz usług.

Dzięki możliwości płynnej wymiany rozwiązań technologicznych Targi Eurobike 2017 okazały się wielkim sukcesem i wydają się coraz bardziej napędzać biznes. Dla wielu klientów z całego świata jest to najważniejsze rowerowe wydarzenie i spotkanie w roku, a także unikalna możliwość by podjąć potencjalnie owocne negocjacje i ważne decyzje

- mówi Klaus Wellmann, dyrektor generalny Messe Friedrichshafen, podsumowując 26. edycję Targów.

 

0660__EUROBIKE__2017.jpg

 

Wysoka liczba nowości rowerowych wywiera bardzo duży wpływ na kierunek rozwoju przemysłu rowerowego. Specjaliści z Niemiec i innych krajów bardzo wysoko ocenili innowacyjne koncepcje prezentowane przez wystawców.

Szef Targów Eurobike Stefan Reisinger wyjaśnia:

Jesteśmy bardzo usatysfakcjonowani tegoroczną odsłoną Targów, pomimo deszczu który zaczął padać tuż po słonecznym rozpoczęciu.  Bardzo wysoka liczba odwiedzających i świetna lokalizacja - w regionie, który zdecydowanie sprzyja sprzedaży rowerów

Jest to znakomite miejsce pokazowe dla firm związanych z przemysłem rowerowym.

 

0710EUROBIKE2017.jpg

 


Zgodnie z opinią wielu ekspertów związanych z branżą rowerową, targi Eurobike we Friedrichshafen stały się znakomitą platformą wspomagającą biznes rowerowy. Volker Dohrmann, zarządzający firmą Stevens, produkującą rowery podsumował frekwencję na targach w sposób następujący:

Jesteśmy bardzo zadowoleni z ilości odwiedzających. Goście, sprzedawcy, ilość zamówień - wszystko stało na bardzo wysokim poziomie, może nawet lepszym niż przez poprzednie dwa lata. Podoba nam się atmosfera Targów Friedrichshafen i optymistycznie patrzymy w nadchodzący w sezon 2018. 

 

0881EUROBIKE2017.jpg

 

 

Zdjęcia: MESSE FRIEDRICHSHAFEN GMBH

 

sklep.rowery.pl

Tags: Targi rowerowe

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Patronat / Współpraca

 logo 75.TdP 2018data

Podkarpacka-Liga-Rowerowa

logo Bike Day

Dukla Wolf Race

Tauron Lang Team Race psr  Mistrzostwa Polski w kolarstwie szosowym

 LOGO Vienna Life Lang Team Maratony Rowerowe BIKE DAYS logo NT150px 

  logo face black  150cm PĘTLA KOPERNIKA

Harpagan 52 - Człuchów