English French German Italian Portuguese Russian Spanish

Rowerkowe Mistrzostwa Świata Warszawa 2018 - zapowiedź

9 czerwca (sobota) od godz. 11:00 na parkingu Fundacji SYNAPSIS, przy ul. Ondraszka 3 w Warszawie, na Polu Mokotowskim, odbędzie się Czelendż 70,3 i 16’’, czyli Rowerkowe Mistrzostwa Świata. W otwartych dobroczynnych wyścigach na rowerkach dziecięcych startować będą dorośli.


Warunkiem uczestnictwa w zawodach jest zapisanie się na www.biegiemnapomoc.pl  oraz wniesienie opłaty startowej. Wszystkie uzyskane fundusze zostaną przekazane Fundacji SYNAPSIS na wyprzedzanie autyzmu u maluchów w ramach Programu Wczesnego Wykrywania Autyzmu „Badabada”.


Zawody skierowane są do osób dorosłych, aczkolwiek w tym roku zrobiono wyjątek – minimalny dopuszczalny wiek to 16 lat. Dla zwycięzców tj. osób, które dystans 70,3 metra przejadą w najkrótszym czasie, przewidziane są nagrody. Organizatorzy zapraszają do wspólnej zabawy całe rodziny. Dla dzieci przewidziane są atrakcje m.in. lepienie z piasku kinetycznego czy wykonanie oryginalnej bransoletki. Zawody poprowadzi Piotr Nowak – aktor, reżyser, pomysłodawca całej akcji, wieloletni przyjaciel Fundacji SYNAPSIS.

 

Rowerkowe Mistrzostwa Świata 2018

 


Rowerkowe Mistrzostwa Świata to inicjatywa Przyjaciół Fundacji SYNAPSIS skupionych wokół akcji Biegiemnapomoc.pl, której hasło brzmi „Szybko! Zwolnij autyzm”. Celem akcji jest promocja i finansowanie Programu Wczesnego Wykrywania Autyzmu Badabada.pl. W poprzednich edycjach zmagań na rowerkach udział brali m.in. reprezentantka Polski w triathlonie w XXXI Igrzyskach Olimpijskich w Rio de Janeiro Agnieszka Jerzyk, aktorka Karolina Gorczyca, prezenter TV i dziennikarz Maciej Dowbor, dziennikarz Marek Kacprzak czy kolarka górska m.in. dwukrotna wicemistrzyni olimpijska Maja Włoszczowska.


Filmy z 2017 r.

 

 

 

Ciesz się ściganiem i pomaganiem! Zrób dobry wynik dla dzieci z autyzmem!

www.biegiemnapomoc.pl 
https://www.facebook.com/biegiemnapomoc/ 

 

Źródło: mat.prasowe;

sklep.rowery.pl

Tags: Rowerkowe Mistrzostwa Świata

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Patronat / Współpraca

 

logo_76.TdP_data.jpgPodkarpacka-Liga-Rowerowa

 

14522687_619365254901289_373792591331914942_n.jpg

logo Bike Day

Tauron Lang Team Race psr  Mistrzostwa Polski w kolarstwie szosowym

 LOGO Vienna Life Lang Team Maratony Rowerowe BIKE DAYS logo NT150px 

  logo face black  150cm PĘTLA KOPERNIKA

Harpagan 52 - Człuchów