English French German Italian Portuguese Russian Spanish

Wystawa "Wyścig do Niepodległości" - zapowiedź

To będzie niezwykłe wydarzenie. Już 20 sierpnia o godzinie 17 w sali konferencyjnej Centrum Olimpijskiego w Warszawie przy ulicy Wybrzeże Gdyńskie 4 odbędzie się uroczysta inauguracja wystawy – spektaklu „Wyścig do Niepodległości”.

 

Autorem pomysłu jest pan Ireneusz Chmurzyński, a całe wydarzenie, którego gospodarzem jest dyrektor Muzeum Sportu i Turystyki Tomasz Jagodziński, objął honorowym patronatem Marszałek Województwa Mazowieckiego Adam Struzik oraz prezes PKOl Andrzej Kraśnicki.

 

Zapowiada się coś naprawdę niezwykłego. Już teraz warto rezerwować tę datę w kalendarzu i koniecznie obejrzeć wystawę, która pokazuje niezwykłe emocje i wydarzenia

– mówi dyrektor generalny Tour de Pologne Czesław Lang.


Wicemistrz olimpijski z Moskwy w roku jubileuszu 25-lecia organizowania wyścigu, odbierze „Akt Przekazania Dziedzictwa Historycznego” Warszawskiego Towarzystwa Cyklistów z rąk dr hab. Jerzego Bestrego.

To będzie dla mnie wyjątkowa i wzruszająca chwila. A, przede wszystkim, bardzo ważna. Doskonale zdaję sobie sprawę jak bogate tradycje ma Tour de Pologne. Dlatego od lat staramy się łączyć kolarstwo z pokazywaniem ważnych spraw w historii naszego kraju

– mówi Czesław Lang.

 

wystawa-wyscig-do-niepodleglosci.png

 

 

Źródło: mat. pras.

sklep.rowery.pl

Tags: Tour de Pologne, Lang

Patronat / Współpraca

 

Podkarpacka-Liga-Rowerowa

 

14522687_619365254901289_373792591331914942_n.jpg

logo Bike Day

Tauron Lang Team Race psr  Mistrzostwa Polski w kolarstwie szosowym

 LOGO Vienna Life Lang Team Maratony Rowerowe BIKE DAYS logo NT150px 

  logo face black  150cm PĘTLA KOPERNIKA

Harpagan 52 - Człuchów