MTB Film Festival presented by KROSS - zapowiedź

Pogoda jeszcze jest łaskawa, ale szybciej niż nam się wydaje przestanie zachęcać do rowerowych wycieczek i przygód. Nic straconego. Dzięki festiwalowi filmów poświęconych kolarstwu górskiemu w Krakowie w kinie Kijów.Centrum 29 listopada, gdy już zapomnimy o mijającym właśnie sezonie rowerowym, zbiorą się wszyscy fani dwóch kółek. Goście będą mieli okazję obejrzeć szereg produkcji dotyczących MTB, enduro i downill, wyprodukowanych przez najzdolniejszych krajowych filmowców. Nie zabraknie też konkursów na najlepsze amatorskie nagranie i zdjęcie, wizyty zawodowego kolarza oraz rekordzisty Guinnessa Davida Cachona, a także premiery eBike’a KROSS Soil Boost.Festiwal zostanie zorganizowany 29 listopada 2018 r w krakowskim kinie Kijów przy alei Krasińskiego 34 w godz.18-22. Podobne jak w ubiegłych latach najciekawszym gwoździem programu będzie konkurs filmowy w którym adrenalina, kurz, błoto, endorfiny i pełne pasji katownie sprzętu rowerowego mają odgrywać główne role.

Zaprosimy najlepszych polskich producentów, zostawiając jednocześnie możliwość udziału najciekawszych amatorskich produkcji tego sezonu. W tym roku dodatkowo poszerzamy kategorie festiwalowe o BikeBoard MTB Zdjęcie Roku 2018 i Rowerowe Zdjęcie Roku, wykonane przy użyciu kamerki GoPro

- mówi Tomasz Kubik z agencji Zooteka, która odpowiada za organizację MTB Film Festival presented by KROSS.

 

Nie bez powodu głównym fundatorem nagród w konkursie pozostaje marka GoPro, która przeznaczyła dla najlepszych filmowców swoje flagowe modele kamer. Sponsorem tego wideo-maratonu została także największa w Polsce marka rowerowa KROSS. To wtedy nastąpi oficjalna premiera górskiego roweru elektrycznego z pełnym zawieszeniem KROSS Soil Boost.

Cieszymy się, że mamy okazję wspierać tak świetne wydarzenie jak MTB Film Festiwal. Jest to doskonała okazja, żeby całe środowisko rowerowe zgromadziło się w Krakowie, wspólnie oglądając filmy i dyskutując o sporcie, który jest pasją nas wszystkich

– komentuje Kris Kurowski, Brand Manager KROSSA.

 

Warto zaznaczyć, że na tym wydarzeniu kulturalnym pojawi się David Cachon – postać doskonale znana w środowisku rowerowym. To zawodowy kolarz górski, globtroter i dwukrotny mistrz świata w dyscyplinie trail. W 2011 r. pobił rekord Guinnessa, dokonując zeskoku na rowerze BMX z platformy o wysokości 4 metrów, cały czas pedałując i przy lądowaniu nie dotykając stopami ziemi. W trakcie krakowskiego festiwalu na pewno pokaże co potrafi na dwóch kółkach, szczegóły poznamy wkrótce.

Dodatkową atrakcją jest możliwość zaangażowania w udział w seansie amatorskich produkcji filmowych. W konkursie, który zostanie przeprowadzony na profilu wydarzenia Facebooku może wziąć każdy, kto zgłosi swój krótki film rowerowy (od 1:30 do maksymalnie 5 minut) na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. To samo dotyczy zdjęć konkursu BikeBoard MTB Zdjęcie Roku 2018.

Nadsyłane filmy i zdjęcia zamieszczone zostaną na koncie ZOOTEKA na Facebooku, gdzie oceniane będą zarówno przez użytkowników portalu jak i grono wybranych ekspertów. W rezultacie podczas finałowego seansu w kinie Kijów.Centrum organizatorzy zaprezentują trzy dodatkowe filmy amatorskie i wyeksponują w holu budynku najlepiej oceniane zdjęcia.

Więcej informacji: https://www.facebook.com/events/411682122567815/

 

MTB_Film_Festival_presented_by_KROSS.jpg.jpg

 

 

MTB FILM FESTIVAL presented by KROSS

Bilety na festiwal w cenach: 25 zł do 30 września, 30 zł od 1 listopada do 28 listopada oraz 40 zł w dniu festiwalu. Wejściówki będą dostępne w kasach kina Kijów.Centrum i na stronie internetowej www.kijow.pl . Start sprzedaży biletów nastąpi 14 września.

Nagroda główna:
2000 zł oraz kamera GoPro HERO6 z zestawem akcesoriów rowerowych

BikeBoard MTB Zdjęcie Roku 2018
Nagroda główna:
1000 zł, wyróżnienie na łamach magazynu „Bikeboard” i nagrody rzeczowe od sponsorów festiwalu

Sponsor główny: KROSS
Organizatorzy: Agencja Zooteka, Fundacja Silva Rerum, kino Kijów.Centrum
Partnerzy imprezy: GoPro, Leatt, Rocday

 


KROSS S.A. to polska marka, która z sukcesem funkcjonuje w branży rowerowej od 28 lat. Konsekwentnie realizowana strategia inwestycji w nowe technologie pozwala przedsiębiorstwu utrzymywać silną pozycję na polskim rynku.

Produkty firmy Kross w sklep.rowery.pl: SPRAWDŹ TUTAJ

 

 

Źródło: mat.pras. Gamma PR

sklep.rowery.pl

Tags: Kross

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Patronat / Współpraca

79 tour de pologne 2022 logo

 

Podkarpacka-Liga-Rowerowa

MaratonMTB.PL

 

 

 

Tauron Lang Team Race psr  Mistrzostwa Polski w kolarstwie szosowym

 LOGO Vienna Life Lang Team Maratony Rowerowe BIKE DAYS logo NT150px 

  logo face black  150cm PĘTLA KOPERNIKA

Harpagan 52 - Człuchów