English French German Italian Portuguese Russian Spanish

EUROBIKE 2019

Ponad 1400 wystawców prezentuje swoje nowe produkty na nadchodzący sezon - mobilność w mieście staje się coraz ważniejsza
Od bezpiecznych hulajnóg elektrycznych, elektrycznych szosowych rowerów elektrycznych i inteligentnych kasków.

 

EUROBIKE 2019 af 209

Friedrichshafen - w 2019 r. 28. edycja Eurobike po raz kolejny zajmuje wiodącą pozycję na świecie: ponad 1400 wystawców pokazuje swoje najnowsze pomysły, start-upy prezentują swoje umiejętności jako pionierzy, a zdobywcy nagród prezentują swoje produkty na wysokim poziomie. „Branża rowerowa nieustannie się zmienia i ekscytujące jest zobaczyć, dokąd co roku prowadzi nas Eurobike. Jesteśmy zachwyceni w pełni zarezerwowanymi salami wystawienniczymi, które oferują porty dla wszystkich zainteresowanych rowerami ”, ogłosił dyrektor Eurobike Show Dirk Heidrich. Od 4 do 7 września kolejność dnia na terenach wystawowych w Friedrichshafen będzie następowała: kontakty, inspiracje i przejażdżki próbne.

„Szerokość produktów oferowanych w Eurobike jest wyjątkowa na arenie międzynarodowej”, informuje dyrektor show Dirk Heidrich. „W szczególności modne tematy dotyczące pedeleków i rowerów elektrycznych, mobilności w miastach i cyfryzacji oznaczają, że istnieje wiele nowych firm i produktów o dużej sile innowacyjnej do eksploracji.

Eurobike 2019 lix 290819 001

Podczas czwartkowej konferencji prasowej zaprezentowano szereg trendów w ofercie rowerów i akcesoriów.

W ten sposób sprawisz radość sprawom: rower towarowy „Steps” e-muli zachwyca składanym koszem, przejrzystą, prostą stylistyką i sprytną integracją nowego napędu Shimano. Priorytetem jest tutaj użyteczność - a to sprawia, że ​​zwinny i zajmujący niewiele miejsca rower towarowy jest prawdziwą pomocą w codziennych zadaniach.

Dzięki innowacyjnej stalowej ramie wykonanej w każdej możliwej sytuacji w ruchu miejskim, „Stadtfuchs” z firmy Urwahn z Magdeburga naprawdę wyróżnia się z tłumu. Bezproblemowo zintegrowany system oświetlenia LED ma funkcjonalne wsparcie z wbudowanego systemu śledzenia GPS.

Czat zapewnia mobilność dla wszystkich: rower riksza został opracowany w celu zapewnienia mobilności osobom, które nie mogą być niezależnymi użytkownikami dróg. Istnieje również wiele inspirujących funkcji bezpieczeństwa - jedną z nich jest dobra widoczność przez baldachim.

Eurobike lix 290819 104W tej chwili wszyscy mówią o hulajnogach elektrycznych. Jednak duże koła skutera elektrycznego dla dorosłych AER 557 sprawiają, że czuje się znacznie bezpieczniej niż jego mniejsze odpowiedniki. Ponadto solidna konstrukcja ramy brytyjskiej firmy zwiększa dynamikę jazdy.

Minimalizm w połączeniu z jakością: „Asfalt LR” szwajcarskiej firmy Asfalt zachwyca wyjątkowym wykończeniem, dbałością o szczegóły, jakością połączeń i integracją kabli. Jeden z dwóch akumulatorów można wyjąć, aby zmniejszyć wagę w przypadku krótszych podróży. Rower elektryczny waży od 17,5 do 19 kg.

Rower górski czy rower szosowy? „MCR 9 RDO” to prawdziwy wszechstronny talent: wszystkie cechy góry z pełnym zawieszeniem są doskonale zintegrowane. Amerykański producent, Niner Bikes, łączy je z kierownicą opuszczaną i prowadzeniem roweru szutrowego.

Dzięki swojemu rowerowi szutrowemu „WI.DE” szwajcarska firma Open Cycle ustanowiła nowy punkt odniesienia: rower ze Szwajcarii ma bardzo duże opony i skutecznie sprosta wyzwaniom technicznym wynikającym z czynników takich jak osiągnięcie idealnej linii łańcucha.

W tym roku Simplon prezentuje rowery szosowe z napędem i bez. Model Pride można uznać za „rewolucję w segmencie rowerów szosowych”. Unikalna koncepcja kokpitu integruje wszystkie kable, zapewnia minimalny opór i pozwala na dużą liczbę ergonomicznych konfiguracji. Udany model Simplona, ​​Kiaro, działa teraz z dodatkowym wzmocnieniem. Wersja Pmax zawiera minimalistyczny silnik o niskiej rezystancji na tylnej piaście, a także niewidoczny akumulator w rurze dolnej.

Produkcja regionalna, drewno jako surowiec regeneracyjny: rower elektryczny „My Esel E-Tour Diamant” wykorzystuje oprogramowanie biometryczne do tworzenia indywidualnej ramy precyzyjnie dopasowanej do wymiarów rowerzysty.

Wraz z „Kiox” producent Bosch prezentuje kompaktowy kolorowy wyświetlacz, który teraz łączy również kierowcę ze światem cyfrowym za pośrednictwem aplikacji na smartfony „eBike Connect”. Począwszy od roku modelowego 2020 użytkownicy Kiox mogą również nabyć nową funkcję premium „Lock”, sprytne cyfrowe uzupełnienie blokady mechanicznej.

Fox Factory gwarantuje najszybszy system zawieszenia i więcej radości z jazdy dzięki „Fox Live Valve”. Inteligentny system, który odczytuje teren i dokonuje bardzo szybkich zmian ustawień widelca i amortyzatora, zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo dla rowerzystów i pozwala im skoncentrować się na szlaku.

Czysty wygląd i symbioza kierownicy i hamulca: hydraulika Magura „Integracja kokpitu” jest ukryta w kierownicy - co zwiększa jej wytrzymałość. W końcu wszelkie rury, które nie zostaną odsłonięte, nie mogą ulec uszkodzeniu w wyniku wypadku.

W każdej poważnej awarii „Tectal Race Spin Nfc” z pewnością może zaoferować inteligentną pomoc. Technologia tego kasku rowerowego POC została wypróbowana i przetestowana podczas akcji ratowniczych w górach. Zintegrowany układ RFID zwiększa bezpieczeństwo pasywne, przechowując jeźdźców

Eurobike 2019 lix 290819 014

Eurobike 2019 lix 290819 065

Patronat / Współpraca

 

Podkarpacka-Liga-Rowerowa

 

14522687_619365254901289_373792591331914942_n.jpg

logo Bike Day

Tauron Lang Team Race psr  Mistrzostwa Polski w kolarstwie szosowym

 LOGO Vienna Life Lang Team Maratony Rowerowe BIKE DAYS logo NT150px 

  logo face black  150cm PĘTLA KOPERNIKA

Harpagan 52 - Człuchów