English French German Italian Portuguese Russian Spanish

X Międzynarodowe Targi Rowerowe KIELCE BIKE-EXPO

 Przed nami wyjątkowa edycja X Międzynarodowych Targów Rowerowych Kielce BIKE-EXPO

Miłośnicy wycieczek jednośladami, właściciele sklepów i producenci części rowerowych wezmą udział w największej i najważniejszej branżowej wystawie poświęconej rowerom w Europie Środkowo-Wschodniej, która odbędzie się od 19 do 21 września 2019 w Kielcach.

 

bike expo 2018 galeria 18Targi Kielce BIKE-EXPO od lat odwiedza cała rowerowa Polska. W ubiegłym roku 230 wystawców z całego świata prezentowało swoją ofertę, a na stoiskach największych i najbardziej rozpoznawalnych marek zobaczyć było można flagowe produkty oraz premiery najnowocześniejszego sprzętu.

Poprzednia edycja kieleckich targów rowerowych zakończona sukcesem

Ubiegłoroczną edycję Kielce BIKE-EXPO obejrzeli wystawcy z 15 krajów świata m.in. z Niemiec, Włoch, Hiszpanii oraz Indii. Tradycyjnie dwa pierwsze dni targów przeznaczone były dla branżowych zwiedzających, podczas trzeciego wystawę mogli zwiedzać wszyscy miłośnicy rowerów. Wydarzenie odwiedziło blisko 7,5 tysiąca gości – właścicieli sklepów, platform sprzedażowych, serwisów rowerowych, ale także fanów dwóch kółek. Wśród zwiedzających znaleźli się sportowcy – m.in. Rita Malinkiewicz - reprezentantka polski MTB, Katarzyna Burek - Mistrzyni Polski Enduro czy Sonia Skrzypik – Mistrzyni Polski Downhill. Trzon wystawców stanowili polscy producenci: 170 firm z naszego kraju pokazało swoje produkty – od klasycznych i elektrycznych rowerów przez części zamienne aż po oświetlenie.

Szkolenia i coaching w Targach Kielce

Targi Kielce BIKE-EXPO to jedyne w kraju miejsce stanowiące platformę spotkań dla całej branży. Właścicielom sklepów i serwisów rowerowych dedykowane są warsztaty oraz szkolenia branżowe. Na zajęcia coachingowe oraz szkolenia dla szefów dotyczące efektywnego prowadzenia działalności zaprasza Jan Kubica, dyplomowany coach, mentor. Szkolenia skierowane są do szefów i kierowników – osób pracujących z personelem w sklepach czy hurtowniach. Natomiast coaching zaadresowany jest do osób odpowiedzialnych za rozwój firmy i wzrost jej zyskowności: właścicieli sklepów, prezesów i dyrektorów. Podczas spotkania z Janem Kubicą przedsiębiorcy będą mogli dowiedzieć się, miedzy innymi w jaki sposób optymalizować procesy sprzedażowe i jak rozmawiać z klientami.

Coaching i szkolenia z Janem Kubicą zaplanowane zostały na dwa dni targów KIELCE BIKE-EXPO: 19-20 września 2019.

Akademia Kielce BIKE-EXPO 2019

Akademia Kielce BIKE-EXPO to cykl szkoleń, obywających podczas targów, składający się z trzech odrębnych modułów skierowanych do:

• I sklepów i serwisów rowerowych

• II właścicieli sklepów

• III producentów sprzętu rowerowego.

bike expo 2018 galeria 25Udział w Akademii w Targach Kielce gwarantuje poszerzenie wiedzy teoretycznej, nabycie praktycznych umiejętności technicznych oraz podniesienie kompetencji zawodowych w ramach certyfikowanych szkoleń i warsztatów.

Dla producentów przygotowano, między innymi zajęcia dotyczące zarządzania strategicznego, a dla właścicieli sklepów szkolenia związane z rozwojem sprzedaży internetowej, takie jak omnichannel i zagrożeń z nim związanych.

Nowości podczas jubileuszowej edycji targów rowerowych w Kielcach

Kielce BIKE-EXPO to wydarzenie, które od lat przyciąga największe marki rowerowe. Ich przedstawiciele decydują się na premierowe pokazy produktów właśnie w Targach Kielce. Ponownie podczas zbliżającej się jubileuszowej edycji swoją premierę będzie mieć wiele produktów. Najlepsze z nich zostaną wyróżnione nagrodami BIKE AWARD. Zgłoszenia, jak co roku rozpatrywać będzie komisja złożona z branżowych specjalistów.

Maraton Bike Atelier na targach Kielce BIKE-EXPO

Bike Atelier MTB Maraton 2019 to aż dwanaście wyścigów, o dwa więcej niż w poprzednim roku. Zyskująca coraz większą popularność seria zawita w tym roku na Kielce BIKE-EXPO. Jak zapewnia Dariusz Leśniewski, organizator, tegoroczny maraton będzie jeszcze lepszy od poprzedniego. Podczas maratonu zawodnicy ścigają na dystansie dostosowanym do indywidualnych umiejętności i możliwości. Każde wydarzenie to także okazja do rodzinnego spotkania. W czasie imprez nie brakuje również wyścigów dla dzieci.

Odcinek Bike Atelier MTB Maraton w Kielcach odbędzie się 21 września. Więcej informacji można znaleźć na www.bikeateliermaraton.pl.

Kielce BIKE-EXPO dla branży rowerowej i nie tylko

Między 19 a 20 września 2019 kielecki ośrodek targowy odwiedzą branżowi goście, a więc właściciele sklepów rowerowych, pracownicy serwisów, czy zawodnicy uprawiających sporty rowerowe. Ostatni dzień (21.09) tradycyjne przeznaczony jest dla gości indywidualnych - to dzień pełen atrakcji, pokazów i spotkań z ciekawymi ludźmi.

Wszystkich miłośników rowerów zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie Kielce BIKE-EXPO od 19 do 21 września 2019 w Targach Kielce.

 plakat

Komentarze  

0 #8 xeudebigadu 2020-05-18 19:47
http://mewkid.net/when-is-xaxlop/ - Amoxicillin No Prescription Amoxicillin 500 Mg kma.brha.rowery.pl.dew.yx http://mewkid.net/when-is-xaxlop/
Cytować
0 #7 acxdixex 2020-05-18 19:09
http://mewkid.net/when-is-xaxlop/ - Amoxicillin 500 Mg Amoxicillin Online qhp.hhnu.rowery.pl.ygh.za http://mewkid.net/when-is-xaxlop/
Cytować
0 #6 alaxevos 2020-04-27 09:29
http://mewkid.net/when-is-xaxlop/ - Amoxicillin 500mg Amoxicillin 500 Mg oym.qirb.rowery.pl.yug.jg http://mewkid.net/when-is-xaxlop/
Cytować
0 #5 owejaaqa 2020-04-27 09:03
http://mewkid.net/when-is-xaxlop/ - Amoxil Dose For 55 Pounds Amoxicillin 500mg Dosage jbk.vjpe.rowery.pl.fxv.si http://mewkid.net/when-is-xaxlop/
Cytować
0 #4 iyeivupit 2020-04-27 08:33
http://mewkid.net/when-is-xaxlop/ - Amoxicillin 500 Mg Amoxicillin mhm.bviq.rowery.pl.eye.dq http://mewkid.net/when-is-xaxlop/
Cytować
0 #3 agniaqeba 2020-04-09 08:04
http://mewkid.net/when-is-xaxlop/ - Amoxicillin Online Buy Amoxicillin cpp.rluy.rowery.pl.hck.ks http://mewkid.net/when-is-xaxlop/
Cytować
0 #2 ugekejexeww 2020-03-02 11:23
http://mewkid.net/who-is-xandra/ - Amoxicillin 500mg Capsules Amoxicillin Online kqk.tads.rowery.pl.fwi.sz http://mewkid.net/who-is-xandra/
Cytować
0 #1 iakusuubumarf 2020-03-02 11:04
http://mewkid.net/who-is-xandra/ - Buy Amoxicillin Online Without Prescription Amoxicillin rbp.nrhc.rowery.pl.cqp.ek http://mewkid.net/who-is-xandra/
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Patronat / Współpraca

 

logo_76.TdP_data.jpgPodkarpacka-Liga-Rowerowa

 

14522687_619365254901289_373792591331914942_n.jpg

logo Bike Day

Tauron Lang Team Race psr  Mistrzostwa Polski w kolarstwie szosowym

 LOGO Vienna Life Lang Team Maratony Rowerowe BIKE DAYS logo NT150px 

  logo face black  150cm PĘTLA KOPERNIKA

Harpagan 52 - Człuchów