Trening kolarski Coffee Ride z Tomaszem Marczyńskim 2022

Coffee Ride

W sobotę 28 maja 2022 w podwarszawskim Cząstkowie Mazowieckim odbędzie się Coffee Ride z udziałem Tomasza Marczyńskiego - jednego z najbardziej rozpoznawalnych i charyzmatycznych polskich kolarzy, wielokrotnego mistrza Polski, zawodowo związanego z zespołem Lotto Soudal. To impreza na której amatorzy „dwóch kółek” nie tylko spędzą aktywnie czas z zawodowym kolarzem, ale także będą mogli napić się dobrej kawy, wypróbować kosmetyki rowerowe marki Soudal i wziąć udział w losowaniu nagród.

 

Coffe Ride to impreza dla amatorów kolarstwa, która już po raz kolejny odbędzie się w podwarszawskim Cząstkowe Mazowieckim. Już 28 maja będą oni mieli szansę potrenować u boku Tomasza Marczyńskiego – utytułowanego kolarza szosowego, czterokrotnego mistrza Polski i wielokrotnego uczestnika prestiżowych, międzynarodowych wyścigów kolarskich takich jak Tour de Pologne, Giro d'Italia czy Vuelta a España. Uczestnicy treningu wyruszą o godz. 11.11 spod siedziby firmy Soudal, znajdującej się przy ul. Gdańskiej 7 w podwarszawskim Cząstkowie Mazowieckim. Trasa przejazdu wyniesie prawie 57 km i obejmie okolice malowniczo położonego Kampinoskiego Parku Narodowego, prowadząc kolarzy z Cząstkowa w kierunku Traktu Partyzanckiego, Górek, Małej Wsi, Kazunia Polskiego, aby zakończyć jazdę w miejscu startu.

Oprócz wspólnej przejażdżki malowniczą trasą z Tomaszem Marczyńskim, w programie przewidziano poczęstunek w formie bufetu oraz możliwość rozmowy z kolarzem przy filiżance dobrej kawy. Uczestnicy będą mogli wypróbować wysokojakościowe kosmetyki rowerowe firmy Soudal, a po zakończeniu treningu wśród uczestników rozlosowane zostaną nagrody ufundowane przez Soudal, Wyścig by Tomasz Marczyński oraz Raso. Wstęp wolny dla kolarzy amatorów, jednak warunkiem koniecznym jest sprawny rower oraz obowiązkowy kask na głowie!

Trening Coffee Ride jest wstępem do najważniejszych wydarzeń kolarskich w tym sezonie oraz do trzech imprez rowerowych dla kolarzy amatorów – Wyścig by Tomasz Marczyński, które odbędą się w sierpniu w Starym Sączu oraz pod koniec września i na początku października w Niepołomicach.

Start treningu: siedziba firmy Soudal - ul. Gdańska 7, 05-152 Cząstków Mazowiecki
Data: 28.05.2022
Początek imprezy: 10.30
Start Coffee Ride: 11:11
Planowane zakończenie imprezy: ok. godz. 15.00

 

Źródło: Martyna Andziak, Best Brands PR

Sklep.rowery.pl

 

Patronat / Współpraca

79 tour de pologne 2022 logo

Orlen Wyścig Narodów 2023

 

 

Podkarpacka-Liga-Rowerowa

MaratonMTB.PL

 

 

 

Tauron Lang Team Race psr  Mistrzostwa Polski w kolarstwie szosowym

  LOGO Vienna Life Lang Team Maratony Rowerowe  BIKE DAYS logo  NT150px 

   logo face black   150cm   PĘTLA KOPERNIKA

Harpagan 52 - Człuchów