ORLEN Tour de Pologne odbędzie w Karpaczu

Ta informacja była już długo wyczekiwana przez wszystkich amatorów kolarstwa. W 2023 roku ORLEN Tour de Pologne Amatorów odbędzie się w Karpaczu! 30 lipca stolica polskich Karkonoszy, będzie także stolicą kolarstwa.

 

Ta informacja była już długo wyczekiwana przez wszystkich amatorów kolarstwa. W 2023 roku ORLEN Tour de Pologne Amatorów odbędzie się w Karpaczu! 30 lipca stolica polskich Karkonoszy, będzie także stolicą kolarstwa. Na zawodników będzie czekać nowa, wymagająca trasa, na której będą mogli sprawdzić swoje możliwości.

Po dwóch latach ścigania się w Arłamowie nadszedł czas na zmiany i kolejne wyzwania. Czesław Lang przygotował nową trasę skrojoną specjalnie pod wszystkich, którzy chcą zmierzyć się z własnymi możliwościami i innymi zawodnikami na trasie. W Karpaczu amatorzy będą mieli do pokonania trasę o długości 79 kilometrów. Dla wszystkich uczestników będą medale pamiątkowe, a najlepsi mogą spodziewać się wartościowych nagród. Podczas ostatniej edycji, zwycięzcy - Adam Wójcik oraz Sonia Cięciel - wrócili do domów nie tylko z pięknymi wspomnieniami, ale także podwójnym zaproszeniem do czterogwiazdkowego hotelu we włoskim resorcie narciarskim Madonna di Campiglio.


Co więcej, w 2023 roku kolarze będą mogli walczyć o zwycięstwo w klasyfikacji generalnej cyklu ORLEN Lang Team Race, w którego skład wchodzi także impreza w Karpaczu. Już dziś zapraszamy do udziału w wyścigach w Arłamowie (27.05) oraz w Bytowie (16.09). Zapisy na wszystkie wyścigi zostaną otwarte jeszcze w 2022 roku.

 

 

Źródło: Biuro Prasowe TDP

Sklep.rowery.pl

Patronat / Współpraca

80 tour de pologne 2023 logo

Orlen Wyścig Narodów 2023

 

 

Podkarpacka-Liga-Rowerowa

MaratonMTB.PL

 

 

 

Tauron Lang Team Race psr  Mistrzostwa Polski w kolarstwie szosowym

  LOGO Vienna Life Lang Team Maratony Rowerowe  BIKE DAYS logo  NT150px 

   logo face black   150cm   PĘTLA KOPERNIKA

Harpagan 52 - Człuchów