Bike Mechanic Simulator 2023 coraz bliżej premiery.

Na platformie Steam od 6 lutego jest już dostępne bezpłatne demo Bike Mechanic Simulator 2023. To realistyczny symulator, w którym można zostać mechanikiem rowerowym i rozwijać własny warsztat. Premierę pełnej wersji Bike Mechanic Simulator 2023 na PC zaplanowano na II połowę roku. Później symulator ma pojawić się też na konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S oraz Nintendo Switch.

 

Nowy symulator tworzy polskie studio Punch Punk S.A. Wydawcą gry jest Manager Games S.A., należąca do grupy Ultimate Games S.A. firma, która wydała wcześniej na PC strategię ekonomiczną Drill Deal – Oil Tycoon.


Już teraz na platformie Steam dostępne jest bezpłatne demo Bike Mechanic Simulator 2023, które wprowadza w świat gry. W demie twórcy udostępnili 3 rowery (każdy w 2-3 różnych wariantach), a sama rozgrywka obejmuje ograniczony czas, w którym można realizować zróżnicowane – generowane losowo – zlecenia.


Bike Mechanic Simulator 2023 to realistyczny symulator, w którym można zostać mechanikiem rowerowym i rozwijać własny warsztat. Rozgrywka obejmuje przede wszystkim naprawianie, serwisowanie i składanie rowerów w ramach realizowanych zleceń. Gracz musi także zadbać o swój warsztat oraz narzędzia i stację napraw.


Przy okazji udostępnienia dema liczymy na opinie graczy, które oczywiście również postaramy się uwzględnić w dalszych pracach nad grą. W swojej pełnej wersji Bike Mechanic Simulator 2023 zaoferuje oczywiście dużo więcej zawartości, a poszczególne elementy zostaną jeszcze dopracowane i poprawione. Naszym głównym celem jest to, by gra była realistycznym symulatorem, ale zapewniała też relaks i dobrą zabawę. Z tego powodu Bike Mechanic Simulator 2023 w niektórych obszarach będzie uproszczony względem realiów pracy mechanika rowerowego” – mówi CEO Manager Games S.A., Tomasz Sobiecki.


W finalnej wersji gry główny tryb fabularny zostanie połączony z trybem sandbox. Centralnym motywem będzie rozbudowa warsztatu o kolejne pomieszczenia i zestawy narzędziowe, a sama fabuła ma koncentrować się wokół różnych wydarzeń oraz renowacji zabytkowego roweru.
W Bike Mechanic Simulator 2023 gracze znajdą szeroki wybór sprzętu w różnych wariantach. Głównymi kategoriami rowerów będą miejskie, górskie (MTB) i szosowe. Każdy model roweru składa się z kilkudziesięciu różnych części.


Główne cechy Bike Mechanic Simulator 2023 :


● kariera mechanika rowerowego;
● serwisowanie, naprawa i składanie rowerów;
● zróżnicowane zlecenia;
● wiele rodzajów rowerów i komponentów;
● tryb fabularny połączony z trybem sandbox.


Premierę pełnej wersji Bike Mechanic Simulator 2023 na PC (Steam) zaplanowano na II połowę 2023 r. Później gra ma trafić także na konsole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S oraz Nintendo Switch.

Bike Mechanic Simulator 2023 (Steam):


https://store.steampowered.com/app/1636170/Bike_Mechanic_Simulator_2023/


Bike Mechanic Simulator 2023 – Official Reveal Trailer:

 

 

 

Źródło: Manager Games S.A

Sklep.rowery.pl

Patronat / Współpraca

80 tour de pologne 2023 logo

Orlen Wyścig Narodów 2023

 

 

Podkarpacka-Liga-Rowerowa

MaratonMTB.PL

 

 

 

Tauron Lang Team Race psr  Mistrzostwa Polski w kolarstwie szosowym

  LOGO Vienna Life Lang Team Maratony Rowerowe  BIKE DAYS logo  NT150px 

   logo face black   150cm   PĘTLA KOPERNIKA

Harpagan 52 - Człuchów