Rusza trzecia edycja przeglądu filmów outdoorowych

Malownicze krajobrazy i niebywałe historie połączone w oryginalne produkcje filmowe, które są prawdziwą ucztą dla zmysłów. Już 1 marca 2023 startuje Jack Wolfskin Lądek Film Tour, czyli przegląd najciekawszych filmów outdoorowych. To niepowtarzalna okazja by zapoznać się z intrygującą i emocjonującą stroną odkrywania świata i uprawiania sportów na świeżym powietrzu. Seanse odbędą się w siedmiu miastach Polski i będą miały charakter cykliczny. Wataha zaprasza do kin!

Tegoroczny Jack Wolfskin Lądek Film Tour to możliwość obejrzenia pięciu prawdziwie zachwycających filmów pełnometrażowych. To także zbiór kilku krótkometrażowych filmów specjalnych powstałych we współpracy z Projekt Film oraz platformą Waterbear. Cykliczne spotkania kinowe odbędą się po raz kolejny w siedmiu największych miastach w Polsce: Warszawie, Gdańsku, Krakowie, Katowicach, Poznaniu, Łodzi i Wrocławiu - zawsze w środy o godzinie 19:00.

 

Pierwsze seanse ruszą 1 marca od projekcji filmu „An Accidental Life”, opowiadającego o wspinaczce Quinn Brett, która u szczytu sportowej kariery przeżyła jeden z najbardziej traumatycznych wypadków w dziejach wspinania. Film pokazuje całą złożoność sytuacji człowieka przechodzącego dramatyczną zmianę. 29 marca widzowie będą mieli możliwość obejrzeć film pt. „Buried”, który opowiada o potężnej lawinie, jaka spotkała członków śnieżnego patrolu w 1982 r. w Kalifornii, a której wspomnienie prześladuje ich do dziś. 19 kwietnia na ekranach pojawi się natomiast „Tigre Gente”, który przedstawia historię o potędze i ponadczasowości lasów deszczowych, handlu kłami jaguarów oraz niszczycielskiej i egoistycznej naturze człowieka. Obie pozycje rekomendowane są dla widzów od 12 roku życia.Przegląd filmowy zakończy się 17 maja projekcją dwóch filmów – „Balkan Express”, opowiadającego o 2500-kilometrowej podróży na rowerach i nartach przez najdziksze góry Europy oraz „Resolution Race”, czyli historii 4 dziewczyn i ich wyścigu rowerowego z Edynburga do Kopenhagi. Film opowiada, ile możemy zrobić dla ocalenia naszej planety dzięki kolektywnemu rozwiązywaniu problemów, współpracy i życzliwości. Na widzów wydarzenia czekają dodatkowe atrakcje – za udział we wszystkich spotkaniach można otrzymać Wilczą Paczkę z limitowaną edycją gadżetów oraz voucherami zniżkowymi sięgającymi aż -40% do wykorzystania w sklepach stacjonarnych Jack Wolfskin.

 

Jack Wolfskin Lądek Film Tour to świetna okazja na spędzenie wolnego czasu w gronie prawdziwych zajawkowiczów aktywności outdoorowych. To wydarzenie co sezon gromadzi spore grono amatorów zarówno różnego rodzaju sportów, jak i po prostu fanów samej wilczej marki. Tylko w ciągu dwóch minionych sezonów na przegląd filmowy Jack Wolfskin wybrało się aż 17 tysięcy widzów! Bilety są już w sprzedaży na stronie: jack-wolfskin.pl/jwlft3/, a tylko do 1 marca istnieje możliwość kupienia karnetów w opcji 4 w cenie 3 z możliwością odebrania Wilczej Paczki już po pierwszym seansie!

 

W ramach współpracy marki z Projekt Film ruszył także wyjątkowy konkurs. Kursanci projektu, którzy stworzą własne filmy o tematyce outdoorowej pod hasłem „Rewild Yourself”, mają możliwość zawalczyć o niepowtarzalną nagrodę główną - emisję własnego filmu na festiwalu filmowym! Kolejnym ciekawym elementem wydarzenia Jack Wolfskin Lądek Film Tour są krótkometrażowe produkcje stworzone przez platformę Waterbear, pierwszą interaktywną platformą streamingową poświęconą przyszłości naszej planety. Jack Wolfskin od 2022 roku jest partnerem tej platformy – nic dziwnego, w końcu łączy ich miłość do natury!Niezwykłe filmy, sportowe i podróżnicze emocje i nieskończony świat outdooru - wyrusz na wyprawę, która zaczyna się w kinie w Twoim mieście.

O Jack Wolfskin

 

Jack Wolfskin to wiodący na świecie producent najwyższej jakości niemieckiej odzieży i sprzętu outdoorowego. Firma została założona w 1981 roku przez przyjaciół, głęboko w kanadyjskiej dziczy, przy ognisku. Ich misją było inspirowanie wszystkich Odkrywców i Podróżników do tworzenia w outdoorze niesamowitych doświadczeń. Twórcy marki wierzą, że są one w stanie zmieniać życie.


Jack Wolfskin z siedzibą w Idstein w Niemczech prowadzi biuro w Stanach Zjednoczonych w Park City w stanie Utah oraz biuro azjatyckie w Chinach, w Szanghaju. Przedsiębiorstwo stało się wiodącą marką outdoorową w Europie i Azji z ponad 540 sklepami i ponad 4000 punktami sprzedaży na całym świecie. Firma Jack Wolfskin jest zakorzeniona w zrównoważonym rozwoju i koncentruje się na projektowaniu etycznych i ekologicznych produktów, a także na promowaniu sprawiedliwych i humanitarnych warunków pracy. Przedsiębiorstwo jest członkiem Fair Wear Foundation od 2010 r., a od 2011 r. jest także partnerem systemu bluesign®, który dba o zrównoważony rozwój w całym łańcuchu dostaw. Jack Wolfskin oferuje również produkty z etykietą Green Button.


Firma zatrudnia obecnie ponad 1400 osób na całym świecie. W styczniu 2019 roku Jack Wolfskin został przejęty przez Callaway Golf Company, obecnie funkcjonującej pod nazwą Topgolf Callaway Brands.

 

Lokalizacje kin znajdziecie na zdjęciu poniżej

 

JW LFT mapa kin

 

 

 

Źródło: Big Picture

Sklep.rowery.pl

 

 

Patronat / Współpraca

79 tour de pologne 2022 logo

Orlen Wyścig Narodów 2023

 

 

Podkarpacka-Liga-Rowerowa

MaratonMTB.PL

 

 

 

Tauron Lang Team Race psr  Mistrzostwa Polski w kolarstwie szosowym

  LOGO Vienna Life Lang Team Maratony Rowerowe  BIKE DAYS logo  NT150px 

   logo face black   150cm   PĘTLA KOPERNIKA

Harpagan 52 - Człuchów