Rowery Orbea w top 3 marek rowerowych na Polskim rynku?

Firma Polsport, to renomowany dystrybutor rowerów w Polsce, ogłasza imponujący wzrost sprzedaży rowerów marki Orbea. Tylko od września 2023 do końca listopada zostało odnotowane ponad 2500 rejestracji nowych rowerów, dzięki czemu Polska zajmuje trzecie miejsce wśród największych odbiorców rowerów Orbea w Europie. 

Firma Polsport, renomowany dystrybutor rowerów w Polsce, ogłasza imponujący wzrost sprzedaży rowerów marki Orbea. Tylko od września 2023 do końca listopada odnotowaliśmy ponad 2500 rejestracji nowych rowerów, dzięki czemu Polska zajmuje trzecie miejsce wśród największych odbiorców rowerów Orbea w Europie. Orbea, hiszpańska marka rowerów, zyskała ogromną popularność w kraju, a jej sukces zawdzięcza się doskonałej współpracy z firmą Polsport oraz wysokiej jakości wykonania.

Orbea to renomowana hiszpańska marka rowerów, znana ze swojego zaangażowania w jakość, innowacje i unikalne podejście do produkcji. Ich rowery są symbolem europejskiej precyzji i niezrównanej jakości.

Polsport, partner strategiczny Orbea w Polsce, odegrał kluczową rolę w osiągnięciu sukcesu marki Orbea na rodzimym rynku. Jako doświadczony dystrybutor, Polsport wdrożył skuteczną strategię sprzedaży i marketingu, przyczyniając się do dynamicznego wzrostu popularności rowerów Orbea w Polsce. Tylko od września 2023, dzięki nowoczesnym narzędziom, odnotowaliśmy ponad 2500 rejestracji nowych rowerów, dzięki czemu Polska zajmuje trzecie miejsce wśród największych odbiorców rowerów Orbea w Europie.

Jednym z kluczowych elementów sukcesu marki jest ich wyjątkowy proces produkcji. Orbea odróżnia się od innych producentów rowerów, unikając korzystania z ram na zasadach Open Mold. W przeciwieństwie do wielu konkurentów, którzy używają gotowych projektów ram, Orbea projektuje i opatentowuje każdą ramę w Hiszpanii. To oznacza, że każdy rower Orbea jest unikalny, co przyciąga klientów poszukujących personalizacji i wysokiej jakości. Dzięki temu Orbea może udzielać dożywotniej gwarancji na ramy bez wyjątków. 

 

orbea logo blue

 

Rowery Orbea w sklep.rowery.plJakie jest znaczenie unikatowego podejścia Orbei? Odrzucenie systemu Open Mold pozwala marce Orbea kontrolować każdy etap produkcji, od projektu po finalny produkt. To nie tylko gwarantuje unikalność, ale także umożliwia ciągłe doskonalenie i dostosowywanie rowerów do zmieniających się potrzeb rynku.
Dlaczego Orbea zdobywa Polski rynek? Wzrost popularności rowerów Orbea w Polsce wynika nie tylko z ich wysokiej jakości, ale także z dostosowania do indywidualnych potrzeb klientów. Orbea oferuje szeroką gamę modeli, z których każdy może być dostosowany osprzętowo lub kolorystycznie do preferencji użytkownika bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

Więcej o darmowej personalizacji rowerów: https://pol-sport.com/orbea-orca-aero-2024-nowy-standard-personalizacji-rowerow-na-etapie-produkcji/

Polsport i Orbea wspólnie tworzą dynamiczną parę na rynku rowerowym w Polsce. Sukces marki Orbea to efekt nie tylko jakości rowerów, ale także sprawnego partnerstwa z Polsportem. Wspólnie z dumą obserwujemy, jak rowery Orbea zdobędą szczyt popularności na polskim rynku, co tylko potwierdza wyjątkowość tej hiszpańskiej marki.

 

 

Źródło: Pol-Sport

Stopka_artykuły.jpg

Patronat / Współpraca

80 tour de pologne 2023 logo

Orlen Wyścig Narodów 2023

 

 

Podkarpacka-Liga-Rowerowa

MaratonMTB.PL

 

 

 

Tauron Lang Team Race psr  Mistrzostwa Polski w kolarstwie szosowym

  LOGO Vienna Life Lang Team Maratony Rowerowe  BIKE DAYS logo  NT150px 

   logo face black   150cm   PĘTLA KOPERNIKA

Harpagan 52 - Człuchów