Ruszają zapisy do Biegu Firmowego i FRRuuu 2024!

Aktywna i efektywna integracja firmowa? Już 1 lutego startują zapisy do jednych z najlepszych wydarzeń integrujących pracowników na skalę całej Polski. Największy bieg charytatywny we Wrocławiu - Bieg Firmowy rusza 11 maja. Najbardziej odjazdowa Rowerowa Gra Miejska FRRuuu rozkręci aż cztery miasta we wrześniu.


 

Pomoc z każdego zakątka świata!

Bieg Firmowy jest charytatywną sztafetą biegową dla pracowników firm, w której każdy zawodnik ma do pokonania dystans 5 km. Projekt jest wpisany w DNA Wrocławia już od 12 lat. Dla wielu przedsiębiorstw udział w Biegu, to już tradycja - wpisana w kalendarz na stałe. W 2023 roku wydarzenie wsparło ok. 20 000 osób, w tym ponad 11 500 biegaczy z 550 firm z całej Polski. Zawodnicy wybiegali rekordowe ponad pół miliona złotych! Ile dobroci przyniesie tegoroczna edycja?

Każdy krok stawiany jest w szczytnym celu - wsparcia małych bohaterów z Fundacji Everest, czyli dzieci z niepełnosprawnościami, które wymagają kosztownego leczenia i rehabilitacji. Uczestnicy pobiegną stacjonarnie we Wrocławiu oraz dołączą do pomocy z dowolnego miejsca na świecie, przy użyciu aplikacji mobilnej.

Sponsorem Głównym Biegu Firmowego, kolejny rok z rzędu, została firma będąca wieloletnim uczestnikiem wydarzenia - Hasco-Lek z Grupy Hasco. Dzięki tej współpracy, już 11 maja, tysiące uczestników ruszy w pogoń niesienia pomocy.

 

Zdj_BiegFirmowy_1-small.jpg

 

Jesień to jazda bez trzymanki (ale w kasku)!

Równolegle 1 lutego wystartują zapisy do 4. edycji FRRuuu - największej integracji rowerowej dla pracowników w Polsce. Uczestnicy wezmą udział w całodniowym evencie, rozwiązując zagadki i poruszając się po ścieżkach rowerowych.

Escape room na świeżym powietrzu? Sportowa rywalizacja? Emocje od startu, po samą metę? To właśnie najbardziej odjazdowa Rowerowa Gra Miejska! Pracownicy kilkuset firm pokonują ok. 20 km trasę rowerową, pełną atrakcji i zadań, promując aktywny tryb życia, zdrowe nawyki oraz przesiadkę z samochodu na dwa kółka. Projekt opiera się na założeniach less waste events, gdzie za każdego uczestnika zostanie posadzone nowe drzewo.

Zaangażowane firmy przyczyniają się do poprawy jakości powietrza w Polsce. Im więcej osób weźmie udział we FRRuuu, tym nasza planeta bardziej się zazieleni. Dzięki poprzednim edycjom i zaangażowaniu ponad 300 firm zostało posadzonych już blisko 6000 drzew!

 Zdj_FRRuuu_2-small.jpg

 

Jak dołączyć do Biegu Firmowego i FRRuuu?


Nie może Cię tam zabraknąć! Bilety znajdziesz już od 1 lutego 2024 na www.biegfirmowy.pl  i www.rajdrowerowy.pl 

Ilość miejsc jest ograniczona. Po wyczerpaniu puli startowej, ceny ulegną zmianie.

 

 

Źródło: Compani

Sklep.rowery.pl

Patronat / Współpraca

TdP 2024 LOGO

Orlen Wyścig Narodów 2023

 

 

Podkarpacka-Liga-Rowerowa

MaratonMTB.PL

 

 

 

Tauron Lang Team Race psr  Mistrzostwa Polski w kolarstwie szosowym

  LOGO Vienna Life Lang Team Maratony Rowerowe  BIKE DAYS logo  NT150px 

   logo face black   150cm   PĘTLA KOPERNIKA

Harpagan 52 - Człuchów