English French German Italian Portuguese Russian Spanish

Film "Road 2 Rio" jest już dostępny online!

Dwa miesiące po ekskluzywnej premierze film Road 2 Rio jest dostępny dla wszystkich fanów polskiego sportu. Produkcję ASF Studio i KROSS od dzisiaj można obejrzeć online na serwisie YouTube.

 


Wyjątkowy film Road 2 Rio to czterdzieści minut za kulisami świata profesjonalnego sportu. W niezwykłym dokumencie obserwujemy miesiąc po miesiącu półtora roku życia Mai Włoszczowskiej. Razem z kamerą śledzimy jej zmagania i towarzyszymy wśród wszystkich wzlotów i upadków, które ostatecznie doprowadziły zawodniczkę na podium Igrzysk Olimpijskich w Rio. Film, który do tej pory obejrzało kilkaset osób na ekskluzywnych pokazach w kilku miastach Polski, od dzisiaj jest dostępny za darmo online.


Po listopadowej premierze w warszawskiej kinotece film był pokazywany jedynie pięć razy w różnych miastach Polski. Każdemu seansowi towarzyszyło spotkanie z Mają Włoszczowską. Zawodniczka, której nazwisko stało się synonimem sukcesu w polskim sporcie, otwarcie opowiadała o swoich przejściach i szczególnie trudnych momentach.

 

To srebro to owoc wieloletniej pracy, ale najmocniej walczyłam podczas ostatnich miesięcy

– powiedziała Włoszczowska.

 

W pamięci wszystkich kibiców pozostał m.in. wyścig Mistrzostw Świata w Novym Mescie na Morave, gdzie Włoszczowska o długość koła minęła się z podium.


Oprócz treningów i zawodów dokument odsłania też inne, nieznane szerzej aspekty profesjonalnego sportu. Pokazuje między innymi historię powstania roweru Kross Level B+, na którym jeździ nie tylko Maja Włoszczowska, ale cała drużyna Kross Racing Team.


Film można obejrzeć na kanale Kross Racing Team bez żadnych ograniczeń. Produkcja trwa 40 minut.

 

 

Produkty firmy KROSS dostępne w sklep.rowery.pl:

 
Źródło:  mat. prasowe

Tags: Kross, Włoszczowska

Patronat / Współpraca

 

Podkarpacka-Liga-Rowerowa

 

14522687_619365254901289_373792591331914942_n.jpg

logo Bike Day

Tauron Lang Team Race psr  Mistrzostwa Polski w kolarstwie szosowym

 LOGO Vienna Life Lang Team Maratony Rowerowe BIKE DAYS logo NT150px 

  logo face black  150cm PĘTLA KOPERNIKA

Harpagan 52 - Człuchów