English French German Italian Portuguese Russian Spanish

Włoszczowska wygrywa w Mediolanie na otwarcie sezonu!

Zawodniczka Kross Racing Team Maja Włoszczowska wykazała się rewelacyjną formą podczas wyścigu Internazionali d'Italia 12 marca w Mediolanie. Zwyciężyła z przewagą 18 sekund nad reprezentantką Szwajcarii Alessandrą Keller i koleżanką z drużyny Jolandą Neff. W wyścigu mężczyzn piątą lokatę zajął Mistrz Polski – Bartłomiej Wawak, który do podium stracił tylko 10 sekund.

 

Wyścig elity kobiet rozpoczął się z lekkim opóźnieniem, jednak nie przeszkodziło to wystartować bardzo dobrze Allesandrze Keller, którą gonić próbowały zawodniczki Kross Racing Team: Maja Włoszczowska i Jolanda Neff. Keller prowadziła i wydawało się, że nic nie jest w stanie odebrać jej zwycięstwa.

 

Kross-Racing-Team-Mediolan-2017-1.jpg

 

Wtedy zdecydowanie przyspieszyła Włoszczowska, starając się wykorzystać swoją szansę. Na piątej z sześciu rund wyprzedziła Szwajcarkę i nie oddała prowadzenia już do mety.

 

Kross-Racing-Team-Mediolan-2017-2.jpg

 

O trzecią lokatę zwycięską walkę z Kathrin Stirnemann stoczyła młodsza koleżanka Polki i najnowszy nabytek KRT – Jolanda Neff.

 

Kross-Racing-Team-Mediolan-2017-5.jpgW wyścigu panów team Krossa reprezentował Bartłomiej Wawak, który od startu plasował się w czołówce wyścigu. Od 3 rundy rozpoczął odrabianie strat, aby finalnie otrzeć się o podium, do którego zabrakło mu zaledwie 10 sekund.

 

Kross-Racing-Team-Mediolan-2017-4.jpgDrugi z zawodników Kross Racing Team - Fabian Giger w weekend startował w barwach reprezentacji Szwajcarii w wyścigu Istrian Spring Trophy, gdzie zajął trzecie miejsce w klasyfikacji generalnej.

Wszystkie szczegóły na temat KRT znajdują się profilu na Facebooku.

 

Przejdź do: Rowery KROSS dostępne w sklep.rowery.pl

 

Źródło: mat.prasowe

Tags: Kross, Włoszczowska, Kross Racing Team, Jolanda Neff

Patronat / Współpraca

 

Podkarpacka-Liga-Rowerowa

 

14522687_619365254901289_373792591331914942_n.jpg

logo Bike Day

Tauron Lang Team Race psr  Mistrzostwa Polski w kolarstwie szosowym

 LOGO Vienna Life Lang Team Maratony Rowerowe BIKE DAYS logo NT150px 

  logo face black  150cm PĘTLA KOPERNIKA

Harpagan 52 - Człuchów