English French German Italian Portuguese Russian Spanish

Jolanda Neff czwarta w Heubach

Zawodniczka Kross Racing Team 30 kwietnia udanie zakończyła zawody w niemieckim Heubach. Dobrze spisali się też panowie z teamu Krossa: Bartłomiej Wawak finiszował na 7 lokacie, natomiast Fabian Giger ukończył zawody na 10 miejscu.Trasa wyścigu 1. edycji tegorocznej MTB Bundesligi w Heubach należała do kategorii „oldschool”, bo opierała się na długim podjeździe i zjeździe. Jolanda Neff wystartowała bardzo dobrze, dojeżdżając na szczyt pierwszego podjazdu wraz z Sabine Spitz. Szwajcarka na zjeździe uciekła starszej koleżance na ponad 20 sekund. Na prowadzeniu utrzymała się do połowy trzeciego okrążenia. Drobny błąd na zjeździe i pierwsze oznaki zmęczenia spowodowały spadek tempa Jolandy. Minęły ją kolejno Annika Langvad i Jana Belomoina. Ostatecznie Neff dojechała do mety na 4 pozycji.

 

KRT-Heubach-2017-2.jpg

 


W wyścigu panów od początku mocne tempo dyktował Matthias Fluckiger, który prowadził od startu do mety. Za jego plecami o drugie miejsce walczyli Florian Vogel i Jordan Sarrou, później samotnie jechał Mistrz Europy Julien Absalon. Po nim o jak najlepszą lokatę jadąc w grupie rywalizowali reprezentanci Krossa - Giger i Wawak, a także Guerrini, Frischknecht, Valero, Schulte-Lunzum oraz Sintsov. Ostatecznie Wawak finiszował na 7 miejscu, natomiast Giger na 10 lokacie.

 

 

KROSS S.A. to polska marka, która z sukcesem funkcjonuje w branży rowerowej od 25 lat. Konsekwentnie realizowana strategia inwestycji w nowe technologie pozwala przedsiębiorstwu utrzymywać silną pozycję na polskim rynku.
W strukturach firmy funkcjonuje zespół specjalistów z departamentu Research&Development, którzy zajmują się projektowaniem unikatowych na skalę światową rowerów. Owocem ich prac jest m.in. autorskie zawieszenie z wirtualnym punktem obrotu – RVS, stosowane w modelach z linii enduro i trail.
Rowery KROSS dostępne są także w sprzedaży zagranicą, gdzie cieszą się popularnością wśród klientów m.in. z Hiszpanii, Węgier, Rosji, Belgii, Holandii, Łotwy, Słowacji, Włoch, Litwy i Ukrainy.

Polecamy też: Rowery KROSS dostępne w sklep.rowery.pl

 

Źródło: mat.prasowe Gamma PR

Tags: Kross, Kross Racing Team

Patronat / Współpraca

 

Podkarpacka-Liga-Rowerowa

 

14522687_619365254901289_373792591331914942_n.jpg

logo Bike Day

Tauron Lang Team Race psr  Mistrzostwa Polski w kolarstwie szosowym

 LOGO Vienna Life Lang Team Maratony Rowerowe BIKE DAYS logo NT150px 

  logo face black  150cm PĘTLA KOPERNIKA

Harpagan 52 - Człuchów