English French German Italian Portuguese Russian Spanish

Feniks, wybuch, demoniczny joker i pszczoła - KRT

Przebojowy wygląd ram kolarzy Kross Racing Team został dopasowany do charakteru zawodników. Ramy rowerowe mają też nowe, nadające dynamizmu malowanie i hasła, będącym sportowym credo każdego z członków drużyny. Teraz każdy rower ma swoją duszę!Nowe malowanie ram rowerowych kolarzy Kross Racing Team widzowie mogli podziwiać już podczas ostatnich zawodów z udziałem tego polskiego zespołu, obecnie lidera rankingu Międzynarodowej Unii Kolarskiej (pierwszy raz w swojej historii). Zostały one utrzymane w żywej biało-czerwonej kolorystyce. W dodatku każdy z zawodników zyskał na ramie swojego modelu Kross Level B+ dopasowany indywidualnie do niego wzór graficzny.Adrenalina i emocjeI tak Maja Włoszczowska jeździ teraz dumnie z namalowaną na ramie łobuzerską pszczołą (skojarzenie zupełnie oczywiste), Jolanda Neff może się pochwalić majestatycznym feniksem w pełnym locie, Bartłomiej Wawak kartami do gry z różnymi groźnie stylizowanymi postaciami (demonicznie uśmiechnięty joker z karabinem jeży włosy na głowie!), a Fabian Giger obrazkami odwołującymi się do komiksowych scen akcji w stylu retro, takich jak wybuchy i uderzenia w graficznych „chmurkach”. Nie zabrakło też spersonalizowanych haseł, nawiązujących do credo każdego zawodnika: Maja „Just do your job”, Jolanda - „Race like a phoenix”, Bartłomiej – „Ride or die”, Fabian - „Sky is the limit”.

 

KRT-ramy-2017-1.jpg

 

KRT-ramy-2017-2.jpg

 

KRT-ramy-2017-8.jpg

 

KRT-ramy-2017-5.jpgDla działu designu zaprojektowanie ram z nowymi motywami graficznymi stanowiło nie lada wyzwanie.

To efekt wielu naszych rozmów z każdym z zawodników. Chcieliśmy maksymalnie odzwierciedlić ich charakter, podkreślić ich indywidualizm oraz nawiązać do ugruntowanego już sportowego wizerunku. Oczywiście każdy kolarz miał decydujący wpływ na wygląd projektu graficznego swojego roweru. Projektanci pomagali zawodnikom, sugerując rozwiązania

- zdradza Marta Worwa, kierownik działu designu.

Zadanie stworzenia unikatowych motywów wizualnych na ramach rowerów KRT przypadło ekipie pasjonatów, doskonale znających bieżące trendy, mających otwarte umysły i odpowiednie umiejętności techniczne. Praca jest dla nich jednocześnie pasją. To wszystko cechuje też zawodników Kross Racing Team. Dlatego współpraca przebiegła tak pomyślnie, a efekty są tak imponujące.Kapitulacja nie wchodzi w gręSkąd wybór feniksa w przypadku Jolandy Neff?

Odzwierciedla on jej charakter ścigania. Nawet gdy startuje z odległej pozycji, ma problemy techniczne czy upada na trasie, zawsze walczy do końca o zwycięstwo - jeśli nie w samym wyścigu to o zwycięstwo nad swoją słabością

- wyjaśnia Tomasz Swierczyński, menedżer Kross Racing Team.

Metafora "odrodzenia z popiołów" nawiązuje też, jak sama mówi, do naszej drużyny, w której czuje się wyśmienicie. Pomysł Jolandy na mitycznego feniksa to nie przypadek

– zaznacza.

Więcej na temat Jolandy, liderki rankingu UCI, a także studentki Uniwersytetu w Zurychu, można zobaczyć w poświęconym jej filmiku na YouTubie pt. „Dzień z życia zawodniczki MTB Jolandy Neff”:

 

 

 

Nagranie opowiada o jej codziennym rytmie życia i skupia się na tym, jak 24-latce udaje się jednocześnie studiować na tak prestiżowej uczelni, sięgać po najwyższe sportowe laury oraz jakimś cudem znajdować jeszcze czas na pozostałe pasje.

 

KRT-ramy-2017-9.jpg

 

KROSS S.A. to polska marka, która z sukcesem funkcjonuje w branży rowerowej od 25 lat. Konsekwentnie realizowana strategia inwestycji w nowe technologie pozwala przedsiębiorstwu utrzymywać silną pozycję na polskim rynku. W strukturach firmy funkcjonuje zespół specjalistów z departamentu Research&Development, którzy zajmują się projektowaniem unikatowych na skalę światową rowerów. Owocem ich prac jest m.in. autorskie zawieszenie z wirtualnym punktem obrotu – RVS, stosowane w modelach z linii enduro i trail.

 

 

Produkty firmy KROSS dostępne w sklep.rowery.pl:

 

 

Źródło:  mat. prasowe Kross Racing Team

Tags: Kross, Włoszczowska, Kross Racing Team

Patronat / Współpraca

 

Podkarpacka-Liga-Rowerowa

 

14522687_619365254901289_373792591331914942_n.jpg

logo Bike Day

Tauron Lang Team Race psr  Mistrzostwa Polski w kolarstwie szosowym

 LOGO Vienna Life Lang Team Maratony Rowerowe BIKE DAYS logo NT150px 

  logo face black  150cm PĘTLA KOPERNIKA

Harpagan 52 - Człuchów