Nowi partnerzy z 79. Tour de Pologne UCI World Tour

79. Tour de Pologne - logo

Lang Team - organizator tegorocznego 79. Tour de Pologne - przedstawił kolejnych partnerów imprezy. To firmy Soudal i  „POLSKI LEK” Sp. z o.o. i jej wiodące suplementy diety PLUSSZ.

 

Polski Lek - Plusssz

Z dumą chciałbym przekazać, że firma „POLSKI LEK” Sp. z o.o. i jej wiodące suplementy diety z linii Plusssz będzie wsparciem uczestników tegorocznego Tour de Pologne

– powiedział dyrektor generalny 79. Tour de Pologne UCI World Tour Czesław Lang.

Plusssz od dawna towarzyszy miłośnikom aktywności fizycznej podczas budowania formy i rywalizacji sportowej. W tym roku, dołączyliśmy do grona sponsorów najbardziej rozpoznawalnego wydarzenia sportowego w kraju – wyścigu kolarskiego Tour de Pologne. Wydarzenie to jest częścią prestiżowego cyklu UCI World Tour, który zrzesza największe wyścigi kolarskie, co oznacza, że w naszym kraju pojawią się gwiazdy światowego kolarstwa. Dołączenie marki Plusssz do wydarzenia ma na celu promowanie zdrowego i aktywnego trybu życia, podkreślając istotę odpowiedniego nawadniania i uzupełniania elektrolitów podczas treningu

– zaznaczyła Agnieszka van Venrooij, Senior Brand Manager marki Plusssz, za której działania medialne odpowiada agencja Kuźnia PR Sp. z o.o.

Dla nas to potwierdzenie tego, że wyścig cieszy się już ogromnym, ale coraz bardziej rosnącym zainteresowaniem nie tylko kibiców na całym świecie, ale też fantastycznych partnerów, którzy dołączają do rodziny Tour de Pologne. Marka Plusssz jest tego znakomitym przykładem. Cieszę się, że w tym roku będziemy pracowali razem przy organizacji niezwykłej imprezy, która odbędzie się pod hasłem „Wyścig dla Pokoju”

– dodał Czesław Lang.

 

 

lotto-soudal.jpg

 

Soudal


Determinacja, ambicja, zaangażowanie i pasja to cechy, które łączą kolarstwo ze światowym liderem w branży chemii budowlanej. Koncern Soudal, o którym mowa, od lat aktywnie angażuje się w działania mające na celu rozwój i popularyzację tego sportu. Firma jest sponsorem zawodowej drużyny kolarskiej Lotto Soudal, a także regularnie wspiera znane na całym świecie kolarskie wyścigi takie jak Giro Italia czy Vuelta a España. W tym roku Soudal został partnerem Tour de Pologne, najpopularniejszego wydarzenia kolarskiego w Polsce.


Tour de Pologne to największy szosowy wyścig kolarski w naszym kraju, a obok Vuelta a España, Giro Italia i Tour de France jedno z największych wydarzeń sportowych w klasie UCI World Tour na świecie.

Dlaczego od lat wspieramy kolarstwo i zdecydowaliśmy się na to, aby zostać partnerem wyścigu Tour de Pologne? Belgia, z której pochodzi marka Soudal, słynie z miłości do kolarstwa - sportu gdzie ważna jest siła, wytrzymałość i gotowość do pokonywania barier. To z kolei wartości, które są dla nas ważne i przyświecają w opracowaniu strategii rozwoju firmy. Stawiamy na innowacyjne rozwiązania, a to wymaga od nas dużo pracy i wytrwałości. Chcemy wspierać kolarstwo również w naszej części Europy, a Tour de Pologne jest nie tylko najpopularniejszym wyścigiem w Polsce, ale promuje nasz kraj na całym świecie. Dlatego właśnie zdecydowaliśmy się na bycie partnerem tego największego wydarzenia kolarskiego w naszym kraju

– mówi Marek Miernik, dyrektor sprzedaży firmy Soudal.

Aktywne wspieranie kolarstwa to od lat nieodłączny element filozofii działania firmy Soudal, która w ten sposób daje wyraz przekonaniu, że determinacja, ambicja, ciężka praca i zasada fair play stanowią klucz do sukcesu. Od 2015 roku Soudal jest sponsorem belgijskiej zawodowej drużyny kolarskiej Lotto Soudal, której zawodnicy wielokrotnie stawali na podium zdobywając najcenniejsze trofea. W barwach Lotto Soudal zwycięstwo dwóch etapów wyścigu Vuelta a España wywalczył także Tomasz Marczyński. W tym roku podobnie jak w poprzednich sezonach drużyna Lotto Soudal wystartuje w nadchodzącej edycji Tour de Pologne.

Soudal wspiera nie tylko kolarstwo zawodowe, promuje także kolarstwo amatorskie i zdrowy tryb życia. Od czterech lat jest głównym sponsorem Wyścigu by Tomasz Marczyński, w którym kolarze amatorzy mają możliwość spróbować swych sił i zmierzyć się z zawodowym kolarzem. Firma wspiera także wspólne treningi amatorów i profesjonalistów, które organizowane są okazjonalnie w siedzibie firmy w Cząstkowie Mazowieckim. Fani kolarstwa i jazdy rowerem chętnie biorą udział w konkursach promujących jazdę na dwóch kółkach organizowanych przez Soudal na kanałach social media, w których można wygrać atrakcyjne nagrody - m.in. produkty marki Soudal przeznaczone do profesjonalnej pielęgnacji rowerów np. pasty ochronne, woski, smary, środków czyszczące i polerujące.

 

79. edycja Tour de Pologne rozpocznie się 30 lipca w Kielcach i potrwa do 5 sierpnia, kiedy to dojdzie do wielkiego finału w Krakowie. Wyścig od lat należy do elitarnego cyklu World Tour, czyli grona najważniejszych imprez w kolarskim kalendarzu na świecie, co oznacza, że na starcie staną kolarze z największych ekip świata.

 

Źródło: Lang Team 

 

  Sklep.rowery.pl

Tags: Tour de Pologne

Patronat / Współpraca

79 tour de pologne 2022 logo

 

Podkarpacka-Liga-Rowerowa

MaratonMTB.PL

 

 

 

Tauron Lang Team Race psr  Mistrzostwa Polski w kolarstwie szosowym

 LOGO Vienna Life Lang Team Maratony Rowerowe BIKE DAYS logo NT150px 

  logo face black  150cm PĘTLA KOPERNIKA

Harpagan 52 - Człuchów