Maraton MTB Piwniczna Zdrój - relacja

Maraton MTB Piwniczna Zdrój to jak dotąd najtrudniejsza trasa z cyklu maratonu wyścigów Maraton MTB. Trasa ta prowadzi prawie w 100% po górach.

Kilka dni temu a dokładnie w niedziele 14.08.2022 odbyła się kolejna część Maratonu MTB będąca przedostatnią oraz najtrudniejszą jego osłoną. Biuro zawodów było czynne od godziny 900 a sam wyścig rozpoczął się o godzinie 1105. Zawodnicy ścigali się na 3 dystansach takich jak: QUATER, HALF i FULL. Jeśli chcesz zobaczyć wyniki z tej części zawodów zapraszamy do kliknięcia w link poniżej.

 

https://maratonmtb.pl/wierzchoslawice/wyniki-2/

 

Żeby uświadomić sobie jak bardzo trudna jest ta trasa należy popatrzyć na czas przejazdów zawodników oraz różnice między nimi. Wyścig w Piwnicznej Zdroju pokazuje jak bardzo ważny jest rower oraz jego podzespoły, jeszcze ważniejszy jest sam zawodnik i doświadczenie. Sama impreza jak i wyścig zakończyły się po godzinie 1600.

 

Równocześnie z zawodami rozegrały się wyścigi dla młodszych, dla dzieci czyli Mapei Kids Race. Dzieci podobnie jak starsi dzielnie nie poddawali się i brnęli cały czas przed siebie pokazując nam że wola walki jest w nich jest i jest już rozwijana od najmłodszych lat.

 

 

 

 

 

 

Źródło: Mateusz Borek

Sklep.rowery.pl

Patronat / Współpraca

80 tour de pologne 2023 logo

Orlen Wyścig Narodów 2023

 

 

Podkarpacka-Liga-Rowerowa

MaratonMTB.PL

 

 

 

Tauron Lang Team Race psr  Mistrzostwa Polski w kolarstwie szosowym

  LOGO Vienna Life Lang Team Maratony Rowerowe  BIKE DAYS logo  NT150px 

   logo face black   150cm   PĘTLA KOPERNIKA

Harpagan 52 - Człuchów