Wielki finał ORLEN Lang Team Race już za niespełna miesiąc

Już za niespełna miesiąc, w Bytowie odbędzie się finał kolarskich zmagań dla amatorów. Trzecia i ostatnia edycja cyklu ORLEN Lang Team Race w tym roku, zaplanowana jest na 16 września.

Już za niespełna miesiąc, w Bytowie odbędzie się finał kolarskich zmagań dla amatorów. Trzecia i ostatnia edycja cyklu ORLEN Lang Team Race w tym roku, zaplanowana jest na 16 września. To idealny sposób na zakończenie sezonu startowego.

Już tradycyjnie Bytowie odbędzie się finał cyklu wyścigów dla amatorów ORLEN Lang Team Race, za którego organizację odpowiada wicemistrz olimpijski, Czesław Lang. Główną ideą wyścigu jest popularyzacja kolarstwa, zachęcanie do aktywności fizycznej oraz promocja najpiękniejszych miast i regionów Polski. W ramach rywalizacji przygotowano dwa warianty trasy do wyboru. Trasa MAXI o długości 104 kilometrów oraz trasa MINI, której dystans wynosi 42 kilometry. To wyjątkowa okazja, aby podziwiać piękno Kaszub.

Przed nami ostatnie już w tym roku kolarskie wydarzenie organizowane przez Lang Team. Zawsze bardzo cieszę się na finał cyklu ORLEN Lang Team Race w Bytowie, bo to moje rodzinne strony. To właśnie tutaj zacząłem odkrywać kolarstwo. Są to piękne tereny, na których można się ścigać. – zapowiedział wyścig Czesław Lang.

Dla wszystkich uczestników przygotowane będą pakiety startowe z gadżetami sponsorskimi, rękawami
EKOI oraz pamiątkowym medalem, z możliwością wygrawerowania swojego wyniku na stanowisku Grawerbus.

Dla najlepszych w swoich kategoriach wiekowych przewidziano nagrody rzeczowe, takie jak okulary kolarskie EKOI, zestaw suplementów od Fitness Authority oraz medale. W Bytowie poznamy także zwycięzców klasyfikacji generalnej całego cyklu ORLEN Lang Team Race.

 

Wciąż otwarte są zapisy przez internet. Rejestracja na wyścig oraz więcej informacji na stronie www.langteamrace.pl

 

Źródło: Biuro Prasowe TDP

Stopka_artykuły.jpg

Patronat / Współpraca

80 tour de pologne 2023 logo

Orlen Wyścig Narodów 2023

 

 

Podkarpacka-Liga-Rowerowa

MaratonMTB.PL

 

 

 

Tauron Lang Team Race psr  Mistrzostwa Polski w kolarstwie szosowym

  LOGO Vienna Life Lang Team Maratony Rowerowe  BIKE DAYS logo  NT150px 

   logo face black   150cm   PĘTLA KOPERNIKA

Harpagan 52 - Człuchów