Orbea i Lotto Dstny łączą siły w dążeniu do doskonałości

Markę Orbea i zespół Lotto Dstny łączy historia związków z kolarstwem, zakorzeniona w terytoriach referencyjnych i zaangażowaniu społecznym. Istnieją historie, które mają się rozwinąć i ścieżki, które łączą się dzięki wspólnym wartościom.


Z przyjemnością ogłaszamy, że Lotto Dstny i Orbea podpisały umowę partnerską, związek wynikający z głębokich przekonań zarówno marki, jak i zespołu, który zmaterializował się w ambicji osiągnięcia nowych celów zarówno w sporcie, jak i biznesie.Historia Lotto Dstny i Orbea

W swojej 38-letniej historii zespół Lotto Dstny stał się punktem odniesienia w peletonie, a Lotto jest najdłużej sponsorem kolarstwa w sporcie [Lotto Dstny - belgijska zawodowa grupa kolarska. Sponsorowana przez belgijską loterię Lotto nieprzerwanie od 1985 - przyp. red.]. Tymczasem Orbea ma 183 lata doświadczenia i wyścigowe DNA i stale dąży do doskonałości poprzez rozwój, co jest jedynym sposobem na zagwarantowanie długoterminowego sukcesu.

Zarówno zespół Lotto, jak i Orbea mają korzenie na terytoriach pełnych pasji i posiadających długoletnie dziedzictwo rowerowe. Belgia, Euskadi i kibice w obu miejscach żyją i oddychają kolarstwem, ponosząc odpowiedzialność i honor, jaki się z tym wiąże. Orbea każdego dnia ciężko pracuje z entuzjazmem, aby umocnić osiągnięte pozycje, aby w dalszym ciągu generować bogactwo i dzielić się nim ze społeczeństwem.

 

orbea team

 

„Podobnie jak Lotto Dstny jesteśmy marką o silnej obecności na całym świecie. Dzięki tej współpracy pragniemy poszerzyć nasz wpływ i wzmocnić naszą rozpoznawalność na całym świecie”

mówi Ander Olariaga, dyrektor ds. marki i komunikacji Orbea.


Poza tymi podstawowymi wartościami obie strony mają także przekonanie, że jedynie przyjęcie doskonałości, zaangażowania i wytrwałości w codziennej pracy pozwoli im utorować sobie drogę do niezwykłych osiągnięć.

 

„Lotto Dstny uważa Orbeę za idealnego sojusznika do dalszego ulepszania wydajności całej naszej struktury. Dostosowanie się do nowych rowerów Orbea było szybkie i zawsze widać chęć dalszej pracy nad ich rozwojem. Jestem pewien, że razem możemy osiągnąć wielkie osiągnięcia rzeczy”

mówi Stéphane Heulot, dyrektor generalny Lotto Dstny.


Ten projekt rowerowy wykracza poza nazwy i osoby. Lotto Dstny i Orbea łączą siły, aby rozpocząć nową erę, w której chcą inspirować zapalonych rowerzystów na całym świecie do wielkich marzeń.

 

 

Źródło: Pol-Sport; Orbea

Stopka_artykuły.jpg

Patronat / Współpraca

TdP 2024 LOGO

Orlen Wyścig Narodów 2023

 

 

Podkarpacka-Liga-Rowerowa

MaratonMTB.PL

 

 

 

Tauron Lang Team Race psr  Mistrzostwa Polski w kolarstwie szosowym

  LOGO Vienna Life Lang Team Maratony Rowerowe  BIKE DAYS logo  NT150px 

   logo face black   150cm   PĘTLA KOPERNIKA

Harpagan 52 - Człuchów