Stało się! Bike Maraton 2022 na mecie

Podczas minionego weekendu Sobótka na Dolnym Śląsku stała się prawdziwą i niekwestionowaną stolicą polskiego kolarstwa, przypominając swoją  zasłużoną pozycję w bogatej historii tego sportu i wciąż budując swoją markę w dzisiejszej kolarskiej rzeczywistości.

Czytaj dalej

Bike Maraton w Świeradowie Zdroju.

Podczas minionego weekendu spadł w Karkonoszach śnieg, a w Górach Izerskich temperatura oscylowała wsokół kilku stopniu – na szczęście wciąż na plusie.

Czytaj dalej

Przystanek Świeradów – Zdrój. Bike Maraton finiszuje

Opadł już kurz po ubiegłotygodniowych Mistrzostwach Polski na Bike Maratonie w Bardzie, a teraz cykl obiera azymut na Góry Izerskie i Świeradów – Zdrój – miejsce, które pojawia się w kalendarzu cyklu praktycznie od początku jego istnienia.

Czytaj dalej

Mistrzostwa Polski MTB w Bardo - relacja

W minioną sobotę 10.09 odbyły się tegoroczne Mistrzostwa Polski w maratonie MTB. Zawody były jednocześnie częścią jednej z ostatnich w tym roku edycji cyklu Bike Maraton, a wszystko odbywało się w Bardzie na Dolnym Śląsku.

Czytaj dalej

Mistrzostwa Polski. Bike Maraton Bardo 10 września

Najbliższa sobota to docelowy i najważniejszy start wielu zawodniczek i zawodników, jeśli chodzi o rywalizację na polskich trasach maratonów MTB. Bike Maraton w Bardzie to okazja do zdobycia medali Mistrzostw Polski XCM w kategorii elita, ale również w U23, kategoriach Masters i Cyklosport, a także Junior.

Czytaj dalej

Patronat / Współpraca

79 tour de pologne 2022 logo

 

Podkarpacka-Liga-Rowerowa

MaratonMTB.PL

 

 

 

Tauron Lang Team Race psr  Mistrzostwa Polski w kolarstwie szosowym

 LOGO Vienna Life Lang Team Maratony Rowerowe BIKE DAYS logo NT150px 

  logo face black  150cm PĘTLA KOPERNIKA

Harpagan 52 - Człuchów