Bike Maraton 2024. "Jedynka" jedzie z WOŚP

Kolejny sezon największego polskiego cyklu maratonów MTB zbliża się milowymi krokami, a jego organizatorzy ujawniają właśnie wszystkie tegoroczne lokalizacje i daty wyścigów. Cała zabawa zacznie się od szykującej się na kolarską inaugurację sezonu Miękini, która będzie gościła Bike Maraton 13 kwietnia 2024.

Czytaj dalej

Deszczowy Obiszów czyli Bike Maraton dla twardzieli

Aura nas ostatnio nie rozpieszcza, ale startować trzeba w najtrudniejszych nawet warunkach. Miało być lekko, wakacyjnie, ciepło i przyjemnie, a było ekstremalnie i po prostu ciężko. Tym większe brawa dla tych, którzy wyruszyli na trasę niedzielnego Bike Maratonu.

Czytaj dalej

Gorąca Bielawa i mocny Bike Maraton

Mimo tego, że wakacje w pełni, temperatury nie zachęcają do solidnego wysiłku, a cała okolica plażuje albo relaksuje się w chłodnej wodzie, Bike Maraton w Bielawie przyciągnął naprawdę sporą liczbę zawodników i zawodniczek, którzy wakacji od ścigania nie mają, albo przekładają je zdecydowanie na później.

Czytaj dalej

Kolarska przystań – Bike Maraton Bardo 2023

Pięknie położone nad Nysą Kłodzko Bardo reklamuje się jako „miasto cudów”, ale czasem cuda nie są potrzebne – wystarczy satysfakcjonująca rzeczywistość. Piękne, zabytkowe miasteczko będące historyczną i geograficzną bramą do Ziemi Kłodzkiej.

Czytaj dalej

Bike Maraton Bardo już 17 czerwca

Bardo już drugi raz gości w kalendarzu Bike Maratonu. To urokliwie miasteczko nad Nysą Kłodzką pełni nie tylko rolę wrót do Ziemi Kłodzkiej, ale także uchyla drzwi do przepięknych rowerowych tras w Górach Bardzkich oraz  Górach Złotych i Sowich.

Czytaj dalej

Bike Maraton w Gminie Złotoryja za nami

Marcin Urbaniak (K.S. Stomil Poznań) i Aleksandra Andrzejewska (CST Orbea MTB Team) wygrywają Bike Maraton na dystansie MEGA w klasyfikacji PRO. Sobotnie zawody odbywały się w Wilkowie – Osiedlu pod Złotoryją. Malownicza trasa w Krainie Wygasłych Wulkanów na terenie Gminy Złotoryja ponownie zachwyciła uczestników Bike Maraton

Czytaj dalej

Patronat / Współpraca

80 tour de pologne 2023 logo

Orlen Wyścig Narodów 2023

 

 

Podkarpacka-Liga-Rowerowa

MaratonMTB.PL

 

 

 

Tauron Lang Team Race psr  Mistrzostwa Polski w kolarstwie szosowym

  LOGO Vienna Life Lang Team Maratony Rowerowe  BIKE DAYS logo  NT150px 

   logo face black   150cm   PĘTLA KOPERNIKA

Harpagan 52 - Człuchów