Deszczowy Obiszów czyli Bike Maraton dla twardzieli

Aura nas ostatnio nie rozpieszcza, ale startować trzeba w najtrudniejszych nawet warunkach. Miało być lekko, wakacyjnie, ciepło i przyjemnie, a było ekstremalnie i po prostu ciężko. Tym większe brawa dla tych, którzy wyruszyli na trasę niedzielnego Bike Maratonu.

Czytaj dalej

Gorąca Bielawa i mocny Bike Maraton

Mimo tego, że wakacje w pełni, temperatury nie zachęcają do solidnego wysiłku, a cała okolica plażuje albo relaksuje się w chłodnej wodzie, Bike Maraton w Bielawie przyciągnął naprawdę sporą liczbę zawodników i zawodniczek, którzy wakacji od ścigania nie mają, albo przekładają je zdecydowanie na później.

Czytaj dalej

Kolarska przystań – Bike Maraton Bardo 2023

Pięknie położone nad Nysą Kłodzko Bardo reklamuje się jako „miasto cudów”, ale czasem cuda nie są potrzebne – wystarczy satysfakcjonująca rzeczywistość. Piękne, zabytkowe miasteczko będące historyczną i geograficzną bramą do Ziemi Kłodzkiej.

Czytaj dalej

Bike Maraton Bardo już 17 czerwca

Bardo już drugi raz gości w kalendarzu Bike Maratonu. To urokliwie miasteczko nad Nysą Kłodzką pełni nie tylko rolę wrót do Ziemi Kłodzkiej, ale także uchyla drzwi do przepięknych rowerowych tras w Górach Bardzkich oraz  Górach Złotych i Sowich.

Czytaj dalej

Bike Maraton w Gminie Złotoryja za nami

Marcin Urbaniak (K.S. Stomil Poznań) i Aleksandra Andrzejewska (CST Orbea MTB Team) wygrywają Bike Maraton na dystansie MEGA w klasyfikacji PRO. Sobotnie zawody odbywały się w Wilkowie – Osiedlu pod Złotoryją. Malownicza trasa w Krainie Wygasłych Wulkanów na terenie Gminy Złotoryja ponownie zachwyciła uczestników Bike Maraton

Czytaj dalej

Na dwóch kółkach wśród dolnośląskich wulkanów

Grabek Promotion to specjaliści od Kolarskich Weekendów – kilkanaście dni temu kolarzy górskich pożegnała Jelenia Góra, która gościła cykl Bike Maraton i Puchar Polski MTB XCO w ramach Jelenia Góra Trophy Maja Włoszczowska MTB Race UCI C1, a teraz na ich powitanie szykuje się Gmina Złotoryja.

Czytaj dalej

Patronat / Współpraca

80 tour de pologne 2023 logo

Orlen Wyścig Narodów 2023

 

 

Podkarpacka-Liga-Rowerowa

MaratonMTB.PL

 

 

 

Tauron Lang Team Race psr  Mistrzostwa Polski w kolarstwie szosowym

  LOGO Vienna Life Lang Team Maratony Rowerowe  BIKE DAYS logo  NT150px 

   logo face black   150cm   PĘTLA KOPERNIKA

Harpagan 52 - Człuchów