English French German Italian Portuguese Russian Spanish

CYKLOKARPATY Horyniec-Zdrój

Horyniec-Zdrój – 06.07.2019 – sobota

Pierwszy lipcowy Maraton Rowerowy Cyklokarpaty będzie miał miejsce w „Małych Bieszczadach”. Tym właśnie mianem nazywane jest Roztocze Południowe (inaczej Wschodnie), jedna z najbardziej dzikich i nieodkrytych, a jednocześnie malowniczych polskich krain. A w samym sercu tej krainy leży Horyniec-Zdrój, w którym 6 lipca 2019 r. spotkają się uczestnicy kolejnej edycji zawodów.

Trasa maratonu Cyklokarpaty w Horyńcu – Zdroju jest najłatwiejszą trasą w sezonie. To świetna okazja na sportowe rozpoczęcie wakacji.

Czytaj dalej

Cyklokarpaty Kluszkowce

Małe miasteczko położone w województwie małopolskim, które latem rozkwita dzięki świetnym trasom rowerowym, natomiast zimą jest to popularny kurort narciarski. Główną atrakcją Kluszkowiec jest coroczny festiwal rowerowy Joy Ride, w trakcie którego organizowany jest również nasz maraton Kellys Cyklokarpaty.

Trasa w Kluszkowcach nie należy do najłatwiejszych, w końcu Tatry widać stąd gołym okiem. Jeżeli jesteś fanem typowego MTB, jest to idealna trasa dla Ciebie. Można spodziewać się dużej ilości podjazdów i zjazdów, które wymagają ogromnych umiejętności technicznych, w szczególności na dystansach Mega i Giga.

Czytaj dalej

Cyklokarpaty w Dukli 14.08.2016 - relacja

Dukla, miejscowość położona na północnym skraju Beskidu Niskiego była miejscem rywalizacji kolarzy górskich w jedenastej rundzie maratonów Cyklokarpaty. Miejscowi organizatorzy to pasjonaci rowerowi którzy z roku na rok starają się podnosić własny poziom organizacyjny oraz wyciskać z dostępnych terenów to co jest dostępne. W tym roku zostały zrobione drobne modyfikacje na dystansie Giga, oraz zmienił się zjazd do mety dystansu Hobby/Giga.

Czytaj dalej

Cyklokarpaty w Komańczy 06.08.2016 - relacja

Cyklokarpaty w Komańczy

Biesiadny klimat, pajda ze smalczykiem i kiszonym ogórkiem, urozmaicone trasy to charakterystyczna miejscówka w kalendarzu maratonów Cyklokarpaty organizowanej w Komańczy. Miejscowi organizatorzy zadbali o poziom sportowy oraz o dobre samopoczucie po wysiłku włożonym w pokonanie tras wyznaczonych na styku pięknej krainy Bieszczadów.

Czytaj dalej

Cyklokarpaty w Koninkach - relacja

Cyklokarpaty w Koninkach

W sobotę (23.07) odbył się kolejny maraton cyklu Cyklokarpaty który tym razem zawitał do Koninek w paśmie górzystych Gorców. Jest to bardzo lubiana przez kolarzy górskich miejscówka, która sprawdza technikę zjeżdżania na trudnych kamienistych zjazdach oraz wymaga dobrej wytrzymałości kondycyjnej.

Czytaj dalej

Patronat / Współpraca

79 tour de pologne 2022 logo

 

Podkarpacka-Liga-Rowerowa

MaratonMTB.PL

 

 

 

Tauron Lang Team Race psr  Mistrzostwa Polski w kolarstwie szosowym

 LOGO Vienna Life Lang Team Maratony Rowerowe BIKE DAYS logo NT150px 

  logo face black  150cm PĘTLA KOPERNIKA

Harpagan 52 - Człuchów