English French German Italian Portuguese Russian Spanish

Cyklokarpaty w Dukli 14.08.2016 - relacja

Dukla, miejscowość położona na północnym skraju Beskidu Niskiego była miejscem rywalizacji kolarzy górskich w jedenastej rundzie maratonów Cyklokarpaty. Miejscowi organizatorzy to pasjonaci rowerowi którzy z roku na rok starają się podnosić własny poziom organizacyjny oraz wyciskać z dostępnych terenów to co jest dostępne. W tym roku zostały zrobione drobne modyfikacje na dystansie Giga, oraz zmienił się zjazd do mety dystansu Hobby/Giga.

Cyklokarpaty w Komańczy 06.08.2016 - relacja

Cyklokarpaty w Komańczy

Biesiadny klimat, pajda ze smalczykiem i kiszonym ogórkiem, urozmaicone trasy to charakterystyczna miejscówka w kalendarzu maratonów Cyklokarpaty organizowanej w Komańczy. Miejscowi organizatorzy zadbali o poziom sportowy oraz o dobre samopoczucie po wysiłku włożonym w pokonanie tras wyznaczonych na styku pięknej krainy Bieszczadów.

Cyklokarpaty w Koninkach - relacja

Cyklokarpaty w Koninkach

W sobotę (23.07) odbył się kolejny maraton cyklu Cyklokarpaty który tym razem zawitał do Koninek w paśmie górzystych Gorców. Jest to bardzo lubiana przez kolarzy górskich miejscówka, która sprawdza technikę zjeżdżania na trudnych kamienistych zjazdach oraz wymaga dobrej wytrzymałości kondycyjnej.

Cyklokarpaty - Wojnicz 2016 - relacja

Cyklokarpaty - Wojnicz 2016

Bardzo lubiane trasy w Wojniczu w woj. małopolskim były miejscem zmagań kolarzy górskich startujących w kolejnej rundzie organizowanej pod szyldem Cyklokarpaty. Pogoda dopisała, a bliska odległość większych miast; Krakowa oraz Tarnowa sprawiła, że na starcie pojawiło się sporo debiutantów.

Siódma runda Cyklokarpat w Pruchniku - relacja

Cyklokparaty Pruchnik 2016

Jesteśmy już na półmetku serii maratonów Cyklokarpaty; siódma runda wypadła w Pruchniku przy okazji XXI Zlotu Rowerów im. Marka Papały. Do Pruchnika zawsze przyjeżdża się z nastawieniem na ciężki wyścig i tak też było w tym roku. Wydaje mi się, że nikt nie pamięta, aby w dzień wyścigu w Pruchniku padał deszcz, zawsze oczywiście leje się żar z nieba, który zbiera żniwo na ciężkiej interwałowej trasie.

Patronat / Współpraca

 logo 75.TdP 2018data

Podkarpacka-Liga-Rowerowa

logo Bike Day

Dukla Wolf Race

Tauron Lang Team Race psr  Mistrzostwa Polski w kolarstwie szosowym

 LOGO Vienna Life Lang Team Maratony Rowerowe BIKE DAYS logo NT150px 

  logo face black  150cm PĘTLA KOPERNIKA

Harpagan 52 - Człuchów