Cyklokarpaty Kluszkowce

Małe miasteczko położone w województwie małopolskim, które latem rozkwita dzięki świetnym trasom rowerowym, natomiast zimą jest to popularny kurort narciarski. Główną atrakcją Kluszkowiec jest coroczny festiwal rowerowy Joy Ride, w trakcie którego organizowany jest również nasz maraton Kellys Cyklokarpaty.

Trasa w Kluszkowcach nie należy do najłatwiejszych, w końcu Tatry widać stąd gołym okiem. Jeżeli jesteś fanem typowego MTB, jest to idealna trasa dla Ciebie. Można spodziewać się dużej ilości podjazdów i zjazdów, które wymagają ogromnych umiejętności technicznych, w szczególności na dystansach Mega i Giga.

 IMG 20190518 152936200 HDR

Fly Bag - Fly Bag - czyli jak wzlecieć kilka metrów nad ziemię, wykonać najdziwniejsze ewolucje i ... spaść - w mięciutką, dmuchaną poduchę. 

Jak co roku zawody Fly Bag przeprowadzimy w sobotę, na stoku obok karmy. Wierzymy, że tak samo jak w latach poprzednich to właśnie ta konkurencja ściągnie w jedno miejsce wszystkich - rowerzystów i gapiów, dorosłych i dzieci, dirtowców i zjazdowców. 

Kto w tym roku wykona najbardziej efektowną ewolucje?

W poprzednich edycjach tych zawodów widzieliśmy już podwójne salta, próby corków i przedziwne wygibasy, które nie zawsze kończyły się lądowaniem na rowerze. 

Fly Bag to przede wszystkim dobra zabawa i doskonałe miejsce do treningu wysokich i dalekich skoków.

Patronat / Współpraca

79 tour de pologne 2022 logo

 

Podkarpacka-Liga-Rowerowa

MaratonMTB.PL

 

 

 

Tauron Lang Team Race psr  Mistrzostwa Polski w kolarstwie szosowym

 LOGO Vienna Life Lang Team Maratony Rowerowe BIKE DAYS logo NT150px 

  logo face black  150cm PĘTLA KOPERNIKA

Harpagan 52 - Człuchów