CYKLOKARPATY Horyniec-Zdrój

Horyniec-Zdrój – 06.07.2019 – sobota

Pierwszy lipcowy Maraton Rowerowy Cyklokarpaty będzie miał miejsce w „Małych Bieszczadach”. Tym właśnie mianem nazywane jest Roztocze Południowe (inaczej Wschodnie), jedna z najbardziej dzikich i nieodkrytych, a jednocześnie malowniczych polskich krain. A w samym sercu tej krainy leży Horyniec-Zdrój, w którym 6 lipca 2019 r. spotkają się uczestnicy kolejnej edycji zawodów.

Trasa maratonu Cyklokarpaty w Horyńcu – Zdroju jest najłatwiejszą trasą w sezonie. To świetna okazja na sportowe rozpoczęcie wakacji.

 kosciol w radruzu

Maratony Rowerowe Cyklokarpaty odbywają się w sezonie 2019 od połowy kwietnia do końca września w 12 lokalizacjach na terenie południowo – wschodniej Polski.

Cyklokarpaty to zawody rowerowe dla amatorów. Nie trzeba  zatem wykazywać się licencją ani formalną przynależnością do drużyny. Należy jednak pamiętać, że warto przed startem upewnić się co do swojego stanu zdrowia. Zgłoszenia do zawodów dokonać nawet na pół godziny przed startem w biurze zawodów, jednak organizatorzy zachęcają do skorzystania z formularza internetowego.

Jeśli posiadasz sprawny rower i kask – możesz stanąć na starcie! Kellys Cyklokarpaty w większości odbywają się w terenie, gdzie przyda się amortyzator i wpinane buty SPD, jednak nie jest to warunkiem koniecznym. Nie sprzęt, lecz technika czyni z Ciebie zawodnika.

Kategorie wiekowe w Kellys Cyklokarpaty zaczynają się od 13 roku życia. Nie ma górnej granicy.

Maratony Rowerowe Kellys Cyklokarpaty pozwalają na starty w drużynach. Nie tylko sformalizowanych. Wystarczy, zebrać znajomych i zgłosić się pod wspólną nazwą drużyny.

Źródło www.cyklokarpaty.pl

Patronat / Współpraca

79 tour de pologne 2022 logo

 

Podkarpacka-Liga-Rowerowa

MaratonMTB.PL

 

 

 

Tauron Lang Team Race psr  Mistrzostwa Polski w kolarstwie szosowym

 LOGO Vienna Life Lang Team Maratony Rowerowe BIKE DAYS logo NT150px 

  logo face black  150cm PĘTLA KOPERNIKA

Harpagan 52 - Człuchów