English French German Italian Portuguese Russian Spanish

Szosowy Klasyk finiszował na Zakręcie Śmierci 2021 - relacja

Szosowy Klasyk 2021

Cykl PKO Ubezpieczenia Via Dolny Śląsk wkracza w decydującą fazę, a kolejna edycja tej kolarskiej serii – Szosowy Klasyk Szklarska Poręba – odbyła się w minioną niedzielę 4 lipca 2021. Wyścig był zwieńczeniem długiego kolarskiego tygodnia – najpierw etapówka Bike Adventure, potem Ultra Bike Maraton, a na koniec Szosowy Klasyk. Tak w skrócie wyglądał Bike Week w Szklarskiej Porębie.

Czytaj dalej

Szosowy Klasyk 2021 Obiszów - zapowiedź

Szosowy Klasyk 2021

Tak się ułożył plan startów tegorocznego cyklu PKO Ubezpieczenia Via Dolny Śląsk, że w ciągu najbliższego miesiąca czekają nas trzy Szosowe Klasyki – w Obiszowie, w Kowarach i w Miękini. Ostatni dzień lipca 2021r (sobota) to start pierwszego z nich - Szosowy Klasyk Obiszów – rozpocznie się o godzinie 11:00. Start i meta znajdują się obok boiska sportowego w Obiszowie, z którego dzień później wystartuje Bike Maraton.

Czytaj dalej

Sowiogórski Tour 2021 po raz drugi - zapowiedź

Sowiogórski Tour 2021

Druga edycja etapówki Sowiogórski Tour rozegrana zostanie w dniach 14-15 sierpnia 2021r. Organizatorzy, LKS Atom Boxmet Dzierżoniów i OSiR Dzierżoniów, przygotowali trzy etapy. W przeciwieństwie do ubiegłorocznej edycji, oprócz juniorów, zawodniczek w kategorii elita kobiet i juniorki, w wyścigu rywalizować będą także amatorzy.

Czytaj dalej

Szosowy Klasyk zakończy Bike Week w Szklarskiej Porębie

78. Tour de Pologne

Już 4 lipca, w niedzielę, jeden z najbardziej widowiskowych i najpiękniejszych wyścigów cyklu PKO Ubezpieczenia Via Dolny Śląsk – Szosowy Klasyk Szklarska Poręba. Start honorowy tuż obok dolnej stacji kolei SKI Arena Szrenica przy ul. Turystycznej. Po pilotowanym zjeździe przez Szklarską Porębę – start ostry z Piechowic.

Czytaj dalej

MINI Sikora Enduro MTB Series - relacja z zawodów w Świeradowie Zdroju

78. Tour de Pologne

Pierwsze zawody od ponad 1,5 roku, rekordowa frekwencja i powrót enduro do kultowej miejscówki - przed organizatorem MINI Sikora Enduro MTB Series stało nie lada wyzwanie! Sądząc jednak po opiniach zawodników, długie przygotowania zaowocowały jednymi z najlepszych zawodów w historii polskiego enduro.

Czytaj dalej

MINI Sikora Enduro MTB Series – rowerowy weekend dla całej rodziny

78. Tour de Pologne

Organizator pierwszej edycji Enduro MTB Series poza sobotnim ściganiem na naturalnych, trzymających w napięciu szlakach, przygotował też mnóstwo atrakcji dla rodzin, m.in. niedzielny mini-wyścig dla dzieci, testy samochodów MINI, wycieczki rowerowe z przewodnikiem czy szkolenie techniki jazdy. Oto wszystko, co czeka nas w weekend 26-27 czerwca w Świeradowie-Zdroju.

 

Czytaj dalej

Patronat / Współpraca

 

Podkarpacka-Liga-Rowerowa

 

14522687_619365254901289_373792591331914942_n.jpg

logo Bike Day

Tauron Lang Team Race psr  Mistrzostwa Polski w kolarstwie szosowym

 LOGO Vienna Life Lang Team Maratony Rowerowe BIKE DAYS logo NT150px 

  logo face black  150cm PĘTLA KOPERNIKA

Harpagan 52 - Człuchów