Dominika Włodarczyk: „Wciąż najważniejsza jest szosa”

Dominika Włodarczyk w niedzielę 15 stycznia br. w Drzonkowie k. Zielonej Góry wywalczyła tytuł mistrzyni Polski w kolarstwie przełajowym. Połowę trasy przejechała z kontuzją dłoni, co w efekcie wykluczyło ją z walki o TOP10 w mistrzostwach świata. Przed nią jednak sezon szosowy i na nim się obecnie koncentruje.

Czytaj dalej

Mistrzyni Polski Dominika Włodarczyk będzie bronić tytułu

W nowy sezon jedyna zawodowa kobieca drużyna kolarska w Polsce wkracza z nową nazwą: MAT Atom Deweloper Wrocław. Pierwsze starty ekipa ma już za sobą – I Przełajowy Wyścig Kolarskich rozegrany 7 stycznia w Tychach wygrała Nikola Bajgerová, a już w najbliższą niedzielę Dominika Włodarczyk bronić będzie tytułu mistrzyni Polski w cyklokrosie.

Czytaj dalej

Bike Maraton 2023 ostatnie poprawki

W grudniu ubiegłego roku organizatorzy ujawnili planowane daty wszystkich zaplanowanych edycji cyklu Bike Maraton 2023. W kalendarzu widniał jeszcze jeden znak zapytania, ale u progu nowego roku i nowego sezonu wszystko jest już jasne.

Czytaj dalej

Poczuj się jak zawodowy kolarz-ORLEN Lang Team Race

Można się już zapisywać na najbardziej kultowy wyścig kolarski dla amatorów w Polsce. W tym roku ORLEN Tour de Pologne Amatorów odbędzie się w Karpaczu i zaplanowano go na 30 lipca. Jaki dystans czeka na amatorów kolarstwa?

Czytaj dalej

Start zapisów na wyścigi Lang Team dla amatorów!

Przed nami wyjątkowy rok i warto się do niego przygotować już teraz – mówi Czesław Lang w dniu otwarcia zapisów na cykl wyścigów dla amatorów organizowanych przez Lang Team w 2023 roku. Wprowadzonych będzie też kilka nowości.

Czytaj dalej

Patronat / Współpraca

79 tour de pologne 2022 logo

 

Podkarpacka-Liga-Rowerowa

MaratonMTB.PL

 

 

 

Tauron Lang Team Race psr  Mistrzostwa Polski w kolarstwie szosowym

 LOGO Vienna Life Lang Team Maratony Rowerowe BIKE DAYS logo NT150px 

  logo face black  150cm PĘTLA KOPERNIKA

Harpagan 52 - Człuchów