Tour de Pologne po raz kolejny z frekwencyjnym sukcesem

Popularność kolarstwa w naszym kraju rośnie z roku na rok, także dzięki Tour de Pologne! Według badań przeprowadzonych przez Pentagon Research, największy wyścig kolarski w Polsce oglądało przy trasie trzy i pół miliona ludzi!

Czytaj dalej

Zakończył się cykl wyścigów VeloBank Via Dolny Śląsk.

Na Dolnym Śląsku po siedmiu miesiącach zakończył się największy cykl amatorskich wyścigów kolarskich Via Dolny Śląsk, których głównym i tytularnym sponsorem był VeloBank. Bilans wydarzenia jest imponujący – 1500 amatorów kolarstwa ścigało się w aż 10 wyścigach.

Czytaj dalej

Z ORLEN Wyścigu Narodów do WorldTouru

Po historiach Olava Kooija i Marjina van den Berga, przyszedł czas na kolejne. Teraz António Morgado, Lukas Nerurkar i Francesco Busatto udowadniają, że polski wyścig należący do serii Pucharu Narodów UCI U23 organizowany przez Lang Team daje duże możliwości utalentowanym młodym kolarzom.

Czytaj dalej

Wielkie wyróżnienie dla Czesława Langa.

Jestem wzruszony i dumny. Ta wyjątkowa nagroda jest nie tylko dla mnie, ale całego mojego zespołu, z którym przeszedłem długą drogę – powiedział Czesław Lang, który znalazł się w wąskim gronie nagrodzonych z okazji 30-lecia TVP Polonia.

Czytaj dalej

Patronat / Współpraca

80 tour de pologne 2023 logo

Orlen Wyścig Narodów 2023

 

 

Podkarpacka-Liga-Rowerowa

MaratonMTB.PL

 

 

 

Tauron Lang Team Race psr  Mistrzostwa Polski w kolarstwie szosowym

  LOGO Vienna Life Lang Team Maratony Rowerowe  BIKE DAYS logo  NT150px 

   logo face black   150cm   PĘTLA KOPERNIKA

Harpagan 52 - Człuchów