Zapowiedź: Hołda Race

2013plakatholda123Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w cyklu wyścigów XC Hołda Race w kolarstwie górskim. Hołda, bo tego typu miejsc na Śląsku jest bardzo dużo, a Race… bo każdy z nas lubi się przecież ścigać!

Ten nowy projekt, w 2013 roku będzie składał się z dwóch edycji.

Edycja #1 - Park Śląski w Chorzowie - będzie w pewnym sensie nawiązaniem do imprez organizowanych tam w latach ubiegłych (Silesia MTB Cup), lecz w odświeżonej formule nawiązującej bezpośrednio do typowego XC, bardziej aniżeli do maratonu MTB.

 

Edycja #2 - Srebrne Stawy w Bytomiu – będzie jednorocznym projektem realizowanym na rekultywowanym terenie, po byłej kopalni Szombierki. W przyszłym roku na tym terenie powstanie bowiem osiedle i pole golfowe.

Zarówno w Chorzowie jak i w Bytomiu czekały będą na Was typowe trasy Cross Country, wybrane i przygotowane przez zawodników teamu Gomola Trans Airco.

Nasza propozycja skierowana jest zarówno do zawodowców, półzawodowców, zawodników licencjonowanych oraz bez licencji. Z założenia ma to być impreza gdzie dla każdego będzie coś miłego, dlatego nie zapominamy także o kompletnych amatorach nie mających do tej pory dużego doświadczenia w wyścigach XC oraz dzieciach. Planujemy, prócz zawodów głównych, także wyścigi w formule Hobby i mini-wyścig dla najmłodszych.

logotypHoldaRace

Cykl Hołda Race przybliży i pokaże wszystkim zieloną stronę naszego regionu - Górnego Śląska, który być może jest jeszcze kojarzony z brudem, dymem i szarością. Od tego błędnego, stereotypowego myślenia ma Was uchronić właśnie HOŁDA RACE!

18 kategorii wiekowych, możliwość wyboru trasy pomiędzy typowym XC – techniczną trasą z wieloma przeszkodami, gdzie preferowany jest rower górski, a trasą Hobby, gdzie wystartować może każdy, dla kogo rower to dobry sposób na spędzanie wolnego czasu. Wyścigi skierowane są zarówno do zawodowców, półzawodowców, amatorów oraz ich rodzin.

Wraz z wyścigami dla dorosłych, odbywać się będą wyścigi dla dzieci, w których start jest bezpłatny.

Na trasy Hołda Race zapraszają: organizatorzy - Grupa Kolarska Gomola Trans Airco oraz zawsze uśmiechnięta Ania Szafraniec - wielokrotna medalistka Mistrzostw Polski, Europy i Świata w wyścigach XC.

2013plakatholda

Hołda Race!! Nie może Cię zabraknąć!

Więcej informacji, regulamin i formularz do zapisów znajdziecie na oficjalnej stronie Hołda Race.


Zapraszamy także na nasz profil Facebookowy oraz wydarzenie Hołda Race, gdzie zawsze będziecie na bieżąco z informacjami na temat wyścigów.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Patronat / Współpraca

79 tour de pologne 2022 logo

 

Podkarpacka-Liga-Rowerowa

MaratonMTB.PL

 

 

 

Tauron Lang Team Race psr  Mistrzostwa Polski w kolarstwie szosowym

 LOGO Vienna Life Lang Team Maratony Rowerowe BIKE DAYS logo NT150px 

  logo face black  150cm PĘTLA KOPERNIKA

Harpagan 52 - Człuchów