Ruszyły zapisy na Garmin MTB Series 2016

Garmin MTB Series

W środę 25 maja, dokładnie o godzinie 12:00, uruchomione zostały zapisy na Garmin MTB Series, cykl zawodów rowerowych odbywający się w okolicach Trójmiasta.

W skład cyklu wchodzą trzy imprezy rozgrywane tydzień po tygodniu, które w tym roku odwiedzą Małe Trójmiasto Kaszubskie. Zawodnicy będą mieli okazję ściągać się 25 września w Wejherowie, następnie 2 października w Redzie i 9 października w Rumii, gdzie zakończą swoje zmagania w cyklu.

Organizatorzy z firmy Labosport Polska, wyznając zasadę „Minimum asfaltu, maksimum frajdy”, zapewniają, że trasy zawodów będą atrakcyjne i urozmaicone. Kolarze będą mieli do wyboru jeden z dwóch dystansów: MINI o długości około 25 km oraz MAXI z dystansem około 50 km. Szczegóły tras zostaną podane już niebawem.

Aby zarejestrować się na zawody należy wypełnić formularz zgłoszeniowy, który udostępniony jest na oficjalnej stronie internetowej cyklu www.mtbseries.pl . Wpisowe na każdą z imprez wynosi 60 zł, natomiast zawodnicy, którzy zapiszą się na więcej niż jedne zawody z cyklu Garmin MTB Series otrzymają rabaty:

  • rabat obowiązujący przy zapisach na 2 imprezy: 5 zł na każde zawody (razem 10 zł taniej),
  • rabat obowiązujący przy zapisach na 3 imprezy: 10 zł na każde zawody (razem 30 zł taniej).

Dodatkowo, dla pierwszych pięćdziesięciu mieszkańców województwa pomorskiego, którzy dokonają rejestracji na dowolną ilość zawodów wchodzących w skład Garmin MTB Series i zaznaczą opcję „Jestem mieszkańcem województwa pomorskiego”, wpisowe zostanie obniżone o 20 złotych.

Formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie zawodów: www.mtbseries.pl. Szczegółowe informacje znajdują się również na facebookowym profilu cyklu: https://www.facebook.com/mtbseries/.

 

Źródło: mat. prasowe

Tags: MTB, Dla każdego

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Patronat / Współpraca

79 tour de pologne 2022 logo

 

Podkarpacka-Liga-Rowerowa

MaratonMTB.PL

 

 

 

Tauron Lang Team Race psr  Mistrzostwa Polski w kolarstwie szosowym

 LOGO Vienna Life Lang Team Maratony Rowerowe BIKE DAYS logo NT150px 

  logo face black  150cm PĘTLA KOPERNIKA

Harpagan 52 - Człuchów