Podkarpacka Liga Rowerowa 2017 Bóbrka - wyniki

II edycja Podkarpackiej Ligi Rowerowej odbyła się na terenie Muzeum Przemysłu Naftowego i Gazowniczego w Bóbrce.

 

Trasa w porównaniu do zeszłego roku została zmodyfikowana o krótki odcinek techniczny oraz mini skocznie usytuowaną nad leżącym drzewem. Trasa o długości 3,2 km i przewyższeniu 101 m przebiegała głównie odcinkami leśnymi, asfalt jedynie na kilku metrowych fragmentach pozwalający na swobodne łyknięcie żela oraz uzupełnienie płynów w organizmie. Łącznie we wszystkich kategoriach wystartowało 116 zawodników.

Najpierw startowały kategorie dziecięce, które od zależności, w jakim wieku były ścigały się na trasie specjalnie dla nich przygotowanej. Po kategoriach dziecięcych można było obejrzeć ciekawe wyścigi w kat. Senior oraz Masters I, zawodnicy tych dystansów objeżdżeni w różnych zawodach prezentowali wysoki poziom wytrzymałościowy oraz techniczny. Gdy kurz na trasie opadł, zawodnicy byli dekorowani pamiątkowymi medalami, dyplomami oraz pucharami.

W zawodach wzięła liczna grupa kolarzy naszej sekcji, począwszy od najmłodszych, na weteranach kończąc. Bardzo mocną grupę mamy w kat. Junior 17 – 19 lat, w której kilkoro naszych zawodników prezentuje podobny poziom. Cieszy zaangażowanie rodziców najmłodszych adeptów, bez "spinki" pozwalając dzieciakom na zabawę.Pełne wyniki: TUTAJ

 

Podkarpacka Liga Rowerowa ed. 2 Bóbrka (Dzieci): 

 

Podkarpacka Liga Rowerowa, Bóbrka 20.05.2017:

 

 

Kolejne zawody odbędą się 9 lipca w Wietrznie, 19 sierpnia w Jedliczu. Na finał zapraszamy 1 października 2017r do Dukli.

 

Źródło: Mosir Dukla

Tags: Podkarpacka Liga Rowerowa

Patronat / Współpraca

79 tour de pologne 2022 logo

 

Podkarpacka-Liga-Rowerowa

MaratonMTB.PL

 

 

 

Tauron Lang Team Race psr  Mistrzostwa Polski w kolarstwie szosowym

 LOGO Vienna Life Lang Team Maratony Rowerowe BIKE DAYS logo NT150px 

  logo face black  150cm PĘTLA KOPERNIKA

Harpagan 52 - Człuchów