Tauron Tour de Pologne Amatorów 2018 coraz bliżej

Do Tour de Pologne Amatorów zostały dwa miesiące. Tauron Tour de Pologne Amatorów wielu fanom jazdy na rowerze wyznacza rytm treningów i jest głównym celem w roku. 

 W tym sezonie wyścig odbędzie się 10 sierpnia w BUKOVINA RESORT w Bukowinie Tatrzańskiej. Tego dnia tysiące amatorów będzie mogło się poczuć jak kolarze z zawodowego peletonu. Organizujemy to wydarzenie od 2010 roku i w ciągu tych wszystkich lat, impreza stała się kultowa. Wciąż trwa rejestracja, a wszystkie szczegóły dotyczące zapisów dostępne są na stronie:
https://www.rejestracja.langteam.com.pl/


Organizatorzy wprowadzili ułatwienia dla uczestników. Każdemu zawodnikowi zostanie nadany numer startowy już przy rejestracji internetowej, co pozwoli uniknąć kolejek przy odbiorze pakietów startowych. Kolejną atrakcją jest możliwość startu z pierwszego sektora razem z Czesławem Langiem. Pakiet VIP to gwarancja pierwszego sektora, a do tego koszulka kolarska, plecak i książka „Zawodowiec” z autografem Czesława Langa.


A wszystko w roku wyjątkowym dla naszego narodowego wyścigu (rozpocznie się 4 i potrwa do 10 sierpnia w Krakowie) i kraju. W rocznicę 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości świętujemy też 90-lecie Tour de Pologne.

 

tdp-amatorow-2018-intro-afisz_internet.jpg

 

Zobacz też: 75. Tour de Pologne oficjalnie zaprezentowany

 

Źródło: mat.prasowe;  

sklep.rowery.pl

Tags: Tour de Pologne, Tour de Pologne Amatorów

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Patronat / Współpraca

79 tour de pologne 2022 logo

 

Podkarpacka-Liga-Rowerowa

MaratonMTB.PL

 

 

 

Tauron Lang Team Race psr  Mistrzostwa Polski w kolarstwie szosowym

 LOGO Vienna Life Lang Team Maratony Rowerowe BIKE DAYS logo NT150px 

  logo face black  150cm PĘTLA KOPERNIKA

Harpagan 52 - Człuchów