English French German Italian Portuguese Russian Spanish

Za mniej niż 100 dni rozpocznie się Tour de Pologne Amatorów 2022

Tour de Pologne Amatorów 2022

Za mniej niż 100 dni czyli 31 lipca 2022 r amatorzy wyjadą z Hotelu Arłamów na drogi województwa podkarpackiego walczyć o zwycięstwo w prestiżowym wyścigu na 75 kilometrowej trasie.

 

Będzie to okazja do podziwiania z pozycji rowerowego siodełka pięknych zakątków Podkarpacia. W tym roku dla najlepszej zawodniczki i najlepszego zawodnika przewidziano wyjątkową nagrodę – zaproszenie do Madonna di Campiglio wraz z osobą towarzyszącą, na 6 dniowy pobyt w hotelu 4* oraz SkiPass.

W ostatnich dniach organizatorzy pokazali także projekt medalu pamiątkowego, który otrzyma w swoim pakiecie każdy zawodnik zapisany na wyścig. Ukończenie wyścigu daje niesamowitą satysfakcję. Dlatego warto zachować swój wynik w postaci grawerunku na medalu.

 

medal-pamiatkowy-tourdepologne-amatorow.png

 

­
­Niezdecydowanych, serdecznie zapraszamy do udziału w wyścigu. Będzie to okazja na spotkanie znajomych, poznanie innych fanów kolarstwa, ale przede wszystkim na zmierzenie się z samym sobą na odcinku trasy, którą pokonują zawodowi kolarze. Zapisy i informacje o pakietach, znajdziecie tutaj: https://bit.ly/3vCjCiK .

 

Źródło: Lang Team 

 

  Sklep.rowery.pl

Tags: Tour de Pologne Amatorów

Patronat / Współpraca

79 tour de pologne 2022 logo

 

Podkarpacka-Liga-Rowerowa

MaratonMTB.PL

 

 

 

Tauron Lang Team Race psr  Mistrzostwa Polski w kolarstwie szosowym

 LOGO Vienna Life Lang Team Maratony Rowerowe BIKE DAYS logo NT150px 

  logo face black  150cm PĘTLA KOPERNIKA

Harpagan 52 - Człuchów