Za mniej niż 100 dni rozpocznie się Tour de Pologne Amatorów 2022

Tour de Pologne Amatorów 2022

Za mniej niż 100 dni czyli 31 lipca 2022 r amatorzy wyjadą z Hotelu Arłamów na drogi województwa podkarpackiego walczyć o zwycięstwo w prestiżowym wyścigu na 75 kilometrowej trasie.

 

Będzie to okazja do podziwiania z pozycji rowerowego siodełka pięknych zakątków Podkarpacia. W tym roku dla najlepszej zawodniczki i najlepszego zawodnika przewidziano wyjątkową nagrodę – zaproszenie do Madonna di Campiglio wraz z osobą towarzyszącą, na 6 dniowy pobyt w hotelu 4* oraz SkiPass.

W ostatnich dniach organizatorzy pokazali także projekt medalu pamiątkowego, który otrzyma w swoim pakiecie każdy zawodnik zapisany na wyścig. Ukończenie wyścigu daje niesamowitą satysfakcję. Dlatego warto zachować swój wynik w postaci grawerunku na medalu.

 

medal-pamiatkowy-tourdepologne-amatorow.png

 

­
­Niezdecydowanych, serdecznie zapraszamy do udziału w wyścigu. Będzie to okazja na spotkanie znajomych, poznanie innych fanów kolarstwa, ale przede wszystkim na zmierzenie się z samym sobą na odcinku trasy, którą pokonują zawodowi kolarze. Zapisy i informacje o pakietach, znajdziecie tutaj: https://bit.ly/3vCjCiK .

 

Źródło: Lang Team 

 

  Sklep.rowery.pl

Tags: Tour de Pologne Amatorów

Patronat / Współpraca

80 tour de pologne 2023 logo

Orlen Wyścig Narodów 2023

 

 

Podkarpacka-Liga-Rowerowa

MaratonMTB.PL

 

 

 

Tauron Lang Team Race psr  Mistrzostwa Polski w kolarstwie szosowym

  LOGO Vienna Life Lang Team Maratony Rowerowe  BIKE DAYS logo  NT150px 

   logo face black   150cm   PĘTLA KOPERNIKA

Harpagan 52 - Człuchów