I Memoriał Wiesława Grabka w Supraślu 27.08.2022

UKS Wygoda Białystok serdecznie zaprasza na I Memoriał Wiesława Grabka, który odbędzie się 27 sierpnia 2022 roku w Supraślu.

UKS Wygoda Białystok serdecznie zaprasza na I Memoriał Wiesława Grabka, który odbędzie się 27 sierpnia 2022 roku w Supraślu.


Memoriał ma na celu upamiętnienie Pana Wiesława Grabka - legendy polskiego i podlaskiego kolarstwa, wieloletniego trenera dzieci i młodzieży w województwie podlaskim, trenera kadry wojewódzkiej, założyciela, Prezesa oraz Trenera w klubie UKS Wygoda, a także Wiceprezesa Podlaskiego Okręgowego Związku Kolarskiego.


Innym ważnym celem tych zawodów jest popularyzacja kolarstwa na terenie województwa podlaskiego, powiatu białostockiego oraz miasta i gminy Supraśl. Będzie to oczywiście wyścig MTB w formule XCO.

 

memoriał 6


Wyścig zostanie rozegrany w Supraślu - malowniczym miasteczku położonym na terenie Puszczy Knyszyńskiej. Start i meta zlokalizowane będą na polanie przy ul. Podleśnej. Organizatorzy przygotowali pięknie położoną trasę poprowadzoną w kierunku Krynek, na której runda wynosić będzie dokładnie 4,7 km.


Partnerami wydarzenia są Urząd Miasta i Gminy Supraśl oraz Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego.


Zgłoszeń dokonywać należy droga elektroniczną, korzystając z poniższego linku: https://zapisy.entretiming.pl/i-memorial-wieslawa-grabka-v7938.


Wyścig zostanie rozegrany w następujących kategoriach: Dzieci 8-10 lat, Żak, Żakini, Młodzik, Młodziczka, Junior młodszy, Juniorka młodsza, Junior, Juniorka, Elita kobiety i Elita mężczyźni 23 lata i starsi, U23 kobiety i mężczyźni, Masters I (30-44 lat), Masters II (45 i starsi), Masters Kobiety ( 30 lat i więcej), Amator 18+ kobiety i mężczyźni.

 

 

 

 

Źródło: Organizator

Sklep.rowery.pl

Patronat / Współpraca

79 tour de pologne 2022 logo

 

Podkarpacka-Liga-Rowerowa

MaratonMTB.PL

 

 

 

Tauron Lang Team Race psr  Mistrzostwa Polski w kolarstwie szosowym

 LOGO Vienna Life Lang Team Maratony Rowerowe BIKE DAYS logo NT150px 

  logo face black  150cm PĘTLA KOPERNIKA

Harpagan 52 - Człuchów