Bike Adventure 2024 już czeka na Ciebie !!!

17 listopada ruszyła rejestracja zawodników i zawodniczek do przyszłorocznej edycji wyścigu Bike Adventure w Szklarskiej Porębie. 

17 listopada ruszyła rejestracja zawodników i zawodniczek do przyszłorocznej edycji wyścigu Bike Adventure w Szklarskiej Porębie. Przypomnijmy, że chodzi o cztery dni ścigania w Karkonoszach i Górach Izerskich i o najpopularniejszą obecnie polską etapówkę MTB. Limit zgłoszeń ponownie wynosi 600 osób. W sezonie 2024 będziemy rywalizować od 27 do 30 czerwca. To wyścig docelowy dla wielu polskich zawodników, znakomita okazja do kolarskiego otwarcia wakacji i ponownej wizyty pod Szrenicą wielu gości z zzagranicy.


Zapisy do udziału w zawodach dostępne są tu:
https://online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=8694


Strona zawodów: https://bikeadventure.pl/


Organizatorzy przewidzieli zniżkę dla wszystkich uczestników Bike Adventure 2023 i w przypadku indywidualnego startu zawodnika z Polski wynosi ona teraz 649 PLN (obowiązuje do końca roku). W Bike Adventure można ścigać się solo, można też w klasyfikacji DUO, czyli w kolarskich parach. Tu promocyjna opłata wynosi na razie 1199 PLN. Na obu dystansach Bike Adventure obowiązuje oczywiście klasyfikacja open, klasyfikacja open kobiet, kategorie wiekowe i klasyfikacja drużynowa oraz kategorie par. Wśród zmian obowiązujących na Bike Adventure 2024 jest, między innymi, wprowadzenie dodatkowych kategorii wiekowych M45 i M55.


Bike Adventure tradycyjnie wyruszy ze Szklarskiej Poręby i tam również wyścig się zakończy. W ciągu czterech dni kolarze dokładnie spenetrują najpopularniejsze i te mniej znane ścieżki Gór Izerskich, reglowe szlaki Karkonoszy i spektakularne podkarkonoskie single, a Szklarska Poręba znów przypomni sobie stare dobre czasy, kiedy była niekwestionowaną stolicą polskiego MTB.


Razem z zapisami do Bike Adventure 2024 startuje również premiera filmu dokumentującego to co działo się podczas Bike Adventure 2023. Zapraszamy na YT, a potem również na FB.


Niebawem wszystkie karty ze swojej kolarskiej talii odkryje również Bike Maraton ;-)

 

Źródło: Grabek Promotion

Stopka_artykuły.jpg

Patronat / Współpraca

80 tour de pologne 2023 logo

Orlen Wyścig Narodów 2023

 

 

Podkarpacka-Liga-Rowerowa

MaratonMTB.PL

 

 

 

Tauron Lang Team Race psr  Mistrzostwa Polski w kolarstwie szosowym

  LOGO Vienna Life Lang Team Maratony Rowerowe  BIKE DAYS logo  NT150px 

   logo face black   150cm   PĘTLA KOPERNIKA

Harpagan 52 - Człuchów