English French German Italian Portuguese Russian Spanish

Kreidler

logo kreidlerJedno słowo określa naszą filozofię:

Pasja
Obecnie, aby wyróżnić się na rynku jako firma z rodzinnymi tradycjami, polegamy na ludziach, którzy wyznają naszą filozofię i posiadają wspólny cel. Każdego z nas cieszy idea oferowania naszym klientom nowoczesnych, wysokiej klasy rowerów. Jesteśmy dumni z marki posiadającej wieloletnią tradycję, a nabyte doświadczenie wykorzystujemy przy projektowaniu rowerów.

Od projektu do wykonania – poprzez tory wyścigowe i naszych wyspecjalizowanych sprzedawców – pasja przyświeca nam na każdym kroku. Marka Kreidler pojawiła się na rynku rowerowym dzięki zaangażowaniu i ciężkiej pracy. Korzystając z doświadczenia z przeszłości i stosując nowoczesne zdobycze technologii. tworzymy produkty na miarę XXI wieku. Rowery Kreidler dzięki swojemu designowi, innowacyjnej technologii i coraz częstszym sukcesom na arenie sportowej dowiodły swojej wartości.

Idąc z duchem czasu, cenimy sobie współpracę z klientami, dzięki którym nasz dalszy rozwój jest możliwy.

Kreidler – dalej naprzód!

120 LAT
doświadczenia w jeździe na dwóch kółkach

WIARYGODNOŚĆ
w kategoriach MTB, City i Trekking

LIDER
innowacyjnej technologii

HISTORIA KREIDLER

Kilka faktów o których warto wiedzieć.
1888 to rok narodzin historii naszego sukcesu i zarazem data która przywraca wiele wspomnień. Już od ponad 100 lat Kreidler jest kojarzony z markowymi produktami. Firma, założona w 1888 roku w Kornwestheim, początkowo była znana z motorowerów i motocykli. Na pewno znasz kogoś, około 40-tki, komu oczy się świecą, gdy myśli o swojej młodości i starym dobrym Kreidler-Florett?

Tradycja na nowych ścieżkach
Po niespełna wieku od założenia firmy i wielu sukcesach na rynku przy produkcji popularnych modeli motorów przyszedł czas na zmianę. W nowej lokalizacji Rheda-Wiedenbrück Kreidler wystartował z nową linią produktów – Rowerami. Marka Kreidler, która cieszyła się zaufaniem i szacunkiem klientów miała być również kojarzona z nowym asortymentem. Pomysł był adekwatny do koncepcji tworzenia rowerów wyjątkowej jakości w nowoczesnej oprawie, które podbiją niemiecki rynek rowerowy.

Proces od mglistej wizji do wdrożenia stał się możliwy dzięki doskonałemu wizerunkowi marki Kreidler, którą z powodzeniem udało się zaimplementować w działce rowerowej. Nowy asortyment został przyjęty i oceniony bardzo dobrze poprzez rowerzystów. Po dziewięciu latach wznowiono również produkcje motorów wychodząc z założenia, że doskonałe modele Florett i Mustang nie powinny zostać zapomniane. Wyposażone w nowoczesne zdobycze technologii oraz designem podążając za najnowszymi trendami maiły odzyskać należne im miejsce na rynku.

W roku 2000 produkcja została przeniesiona do nowej nowoczesnej siedziby zlokalizowanej w Oldeburgu w rejonie dolnej Saxonii. Był to ważny krok, który pozwolił na wzrost kompetencji i efektywną produkcję. Dzięki temu uzyskano dodatkową korzyść dla klientów – atrakcyjną cenę.

2005 Marka podbija Niemcy i Europę
W Kreidlerze patrzymy nie tylko na bogatą przeszłość ale również spoglądamy na to co przyniesie przyszłość. Marka Kreidler stała się niezastąpiona na niemieckim rynku rowerowym dzięki swoim wyspecjalizowanym produktom. Nazwa Kreidler stała się synonimem dla bezpieczeństwa i jakości. Teraz Kreidler jest znany nie tylko z swoich motorów i motorowerów ale również z niezawodnej i szerokiej oferty rowerów.

Jesteśmy dumni, że możemy wam zaprezentować naszą tegoroczną kolekcję. A tych którzy wciąż wspominają starego dobrego Mustanga albo Floretta, zachęcamy do przejrzenia nowej oferty motocykli. Na przestrzeni czasu wiele się zmieniło. Życzymy przyjemnego przeglądania.

Kontakt:

Kreidler
ul. Wieczorka 11
43-190 Mikołów
woj. śląskie
tel/fax +48 32 322 13 84,

email:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

WWW:

www.kreidler.pl

Mapa dojazdu:

Drukuj

Patronat / Współpraca

 

Podkarpacka-Liga-Rowerowa

 

14522687_619365254901289_373792591331914942_n.jpg

logo Bike Day

Tauron Lang Team Race psr  Mistrzostwa Polski w kolarstwie szosowym

 LOGO Vienna Life Lang Team Maratony Rowerowe BIKE DAYS logo NT150px 

  logo face black  150cm PĘTLA KOPERNIKA

Harpagan 52 - Człuchów