English French German Italian Portuguese Russian Spanish

Merida

logo meridaMerida Polska jest wyłącznym dystrybutorem jednej z czołowych marek rowerów na świecie oraz liderów w dziedzinie części i akcesoriów rowerowych m.in. Maxxis, CST, DT-Swiss, B-skin i De-One.

Rowery Merida są dystrybuowane w 68 krajach. Pomagały zdobyć medale olimpijskie i niezliczone tytuły mistrzów świata, na co dzień cieszą miliony użytkowników. 41-letnie doświadczenie Meridy i jej autorskie technologie zapewniają najwyższą jakość zarówno seryjnych rowerów, jak również modeli Multivan Merida Biking Teamu i grupy Lampre-Merida startujących w najważniejszych wyścigach kolarskich na świecie.

Obecnie Merida Industry Co., Ltd. produkuje 2,4 miliona rowerów rocznie w trzech lokalizacjach, co czyni ją drugim co do wielkości producentem na Tajwanie. Ponad 40 lat tradycji i doświadczenia w produkcji rowerów najwyższej jakości obejmuje w Meridzie wiele aspektów: od bliskiej współpracy z działem badawczo-rozwojowym w Niemczech, przez współpracę z najlepszymi dostawcami, aż po sam proces produkcji. Sercem każdego roweru Merida jest jego rama. Jest on tworzona przez doświadczonych projektantów przy zastosowaniu szeregu błyskotliwych, innowacyjnych rozwiązań technologicznych (np. technologii „Double Chamber” z wzmacniającym żebrowaniem, tłumiącym wibracje tylnym trójkątem „Flex Stay”, który zapewnia także optymalne przeniesienie siły pedałowania, czy wykorzystania lnianych biowłókien tłumiących drgania).

Przyjemność z jazdy na najwyższym poziomie gwarantuje także staranny montaż i proces rygorystycznej kontroli każdego modelu, a także design Meridy wyznaczający światowe standardy.

Naszym znakiem rozpoznawczym jest innowacja – siła napędowa postępu technologicznego. W Meridzie reprezentują ją zawodowi kolarze z Multivan Merida Biking Teamu i Lampre-Merida. Od momentu powstania Multivan Merida Biking Teamu w 2002 r. żaden inny zespół MTB nie uczestniczył w najważniejszych wyścigach z tak żelazną konsekwencją, od lat dominując na najtrudniejszych trasach świata. Nasi kolarze wygrali dotychczas niemal 40 zawodów Pucharu Świata.

Oprócz tego, posiadają na swoim koncie złote i srebrne medale olimpijskie, 10 tytułów mistrzów świata i jedenaście złotych medali mistrzostw Europy, a także wiele innych imponujących osiągnięć. Od 2013 r. współtworzymy Lampre – jedną z najstarszych i najbardziej znanych grup kolarskich. W barwach Lampre-Merida startuje m.in. czołowy polski kolarz Przemysław Niemiec, ambasador Meridy w Polsce, a jego sportowe zmagania można śledzić na blogu przemyslawniemiec.blogspot.com. Zmiana dostawcy sprzętu została z entuzjazmem przyjęta przez szefostwo włoskiej grupy, a słuszność tej decyzji potwierdzają dotychczasowe wyniki Lampre-Merida.

W marcu br. grupa miała na koncie tyle zwycięstw, ile w całym zeszłym roku. Zależy nam jednak nie tylko na najważniejszych sukcesach sportowych na świecie. Właśnie dlatego wspieramy wyścigi, które przynoszą nie mniejszą satysfakcję startującym. Merida Polska jest sponsorem tytularnym największego i najpopularniejszego cyklu maratonów rowerowych w Polsce – Merida Mazovia MTB Marathon.

Na wiele sposobów dostarczamy przyjemność z jazdy na najwyższym poziomie.

Kontakt:

"MERIDA POLSKA" Sp. z o.o.
ul. Marii Skłodowskiej-Curie 35
41-800 Zabrze
woj. śląskie
tel/fax +48

email:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

WWW:

www.rowerymerida.pl/


Mapa dojazdu:

Drukuj

Patronat / Współpraca

 http://www.tourdepologne.pl/pl/

Podkarpacka-Liga-Rowerowa

logo Bike Day

Dukla Wolf Race

Tauron Lang Team Race psr  Mistrzostwa Polski w kolarstwie szosowym

 LOGO Vienna Life Lang Team Maratony Rowerowe BIKE DAYS logo NT150px 

  logo face black  150cm PĘTLA KOPERNIKA

Harpagan 52 - Człuchów