Treningi Way2Champ na platformie Zwift - jesień 2021

Kolarstwo szosowe

Grupa Way2Champ organizuje wspólnie z Zwift Polska treningi kolarskie na trenażerze. Start już w piątek - 26 listopada 2021 roku o godzinie 18.45.

 

Podobnie jak rok temu grupa Way2Champ, wspólnie z Zwift Polska organizuje treningi na platformie Zwift. Tym razem treningi rowerowe będą nieco krótsze (większość poniżej 60minut), za to wszystkie BAAAARDZO wymagające . Więc jeśli jeszcze nie otworzyliście sezonu na trenażer, to gorąco zachęcamy. Arkadiusz Kogut z grupy Way2Champ, który jest organizatorem, potwierdza, że na treningu będzie się pocił z Wami i odpowiadał na wszelkie pytania na czacie (jeżeli starczy mu sił).

Kolejne 12 treningów będzie odbywać się co piątek o 18:45. Treningi są w pełni darmowe i wystarczy że zapiszesz się jak na każdy inny event Zwift.

Aby zapisać się na trening, wystarczy kliknąć w ten link: tutaj .

Później należy kliknąć "+" lub wejść w aplikację Zwift, po prawej w menu głównym znajdziecie listę eventów, kliknąć na nasz event w danym dniu i uruchomić Zwift. Kilka minut przed godziną treningu zostaniecie przeniesieni w świat workoutu grupy Way2Champ. Można się również zapisać w aplikacji Zwift Companion dostępnej na Android oraz iOS.

Treningi:

✅  co piątek od 26. listpada  - o godzinie: 18.45. Bezpośredni link do wszystkich eventów znajdziecie: tutaj

Wszystkie treningi powstały z myślą by rozwijać Waszą wydolność oraz by zamienić czas jazdy we wspólną zabawę na rowerze. Treningi są tak ustawione, że wszyscy jadą razem, a każdy ćwiczy na swoich strefach. Nikt nie odjeżdża ani nie zostaje z tyłu, niezależnie od poziomu FTP. Wspólna jazda w grupie motywuje za to do wylewania wiader potu.

Jeśli dopiero zaczynacie przygodę z treningami na Zwift odwiedźcie stronę Zwift Polska: http://ztpl.cc/treningi-workouty/  gdzie znajdziecie wszystkie przydatne informacje.

 

Jeżeli jesteście zainteresowani współpracą z grupą Way2Champ zapraszamy do kontaktu poprzez mail:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

   

Źródło: Arkadiusz Kogut Way2Champ 

  Sklep.rowery.pl

Tags: Grupa Way2Champ

Patronat / Współpraca

79 tour de pologne 2022 logo

 

Podkarpacka-Liga-Rowerowa

MaratonMTB.PL

 

 

 

Tauron Lang Team Race psr  Mistrzostwa Polski w kolarstwie szosowym

 LOGO Vienna Life Lang Team Maratony Rowerowe BIKE DAYS logo NT150px 

  logo face black  150cm PĘTLA KOPERNIKA

Harpagan 52 - Człuchów