"Od rowerzysty do kolarza. Podręcznik krok po kroku" A. Kogut

To pierwszy tak obszerny przewodnik kolarski na polskim rynku, stworzony z myślą o pasjonatach kolarstwa, którzy chcą czerpać z kolarstwa jeszcze więcej frajdy.


 

Arkadiusz Kogut to pierwszy w Polsce certyfikowany trener kolarstwa UCI. Założyciel firmy trenerskiej Way2Champ (od 2011 roku),w której profesjonalni trenerzy pomagają kolarzom spełniać sportowe marzenia. Były redaktor naczelny portalu bikeworldpl, redaktor działu treningowego Magazynu SZOSA. Prywatnie mąż i ojciec. W kolarstwie najbardziej lubi podnoszenie poprzeczki u siebie i innych oraz przerwy na espresso.

Ostatni rok był dla mnie pełen nowych wyzwań. W tym czasie pracowałem m.in. nad książką o kolarstwie, która ukaże się w sprzedaży pod koniec listopada w trzech wersjach: druk, audiobook, ebook. - mówi autor.

 

Podręcznik dla początkujących kolarzy zawiera wszystko to, co chciałbym Ci powiedzieć na początku Twojej rowerowej przygody, gdybyśmy spotkali się na wspólnym treningu. Przeprowadzę Cię przez wszystkie aspekty związane z kolarstwem, począwszy od rodzajów rowerów i przydatnych akcesoriów, poprzez techniki jazdy i realizację treningu.

  • W co ubrać się na rower?
  • Co jeść i pić podczas treningu?
  • Jak się regenerować?
  • Skąd czerpać motywację do regularnej jazdy?

 

Na te i wiele innych pytań odpowiedzi znajdziesz w niniejszej książce. Jest ona zbiorem nie tylko mojej wiedzy i doświadczenia, ale także innych specjalistów i kolarzy. Zawiera również wiele motywujących wywiadów i opowieści, w tym o kobiecej pasji do dwóch kółek.

 

Książka jest do kupienia: TUTAJ

 

Wywiad z autorem książki:

 

Jeżeli jesteście zainteresowani współpracą z grupą Way2Champ Arkadiusza Koguta, to zapraszamy do kontaktu poprzez mail:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

   

Źródło: Arkadiusz Kogut Way2Champ  

   Sklep.rowery.pl

Patronat / Współpraca

TdP 2024 LOGO

Orlen Wyścig Narodów 2023

 

 

Podkarpacka-Liga-Rowerowa

MaratonMTB.PL

 

 

 

Tauron Lang Team Race psr  Mistrzostwa Polski w kolarstwie szosowym

  LOGO Vienna Life Lang Team Maratony Rowerowe  BIKE DAYS logo  NT150px 

   logo face black   150cm   PĘTLA KOPERNIKA

Harpagan 52 - Człuchów