STORM z Jakubem Tylmanem odczarowują kartę rowerową

Storm - karta rowerowa

Rower to nie tylko środek transportu. To symbol zdrowego stylu życia i przygody, w którą możemy ruszyć na dwóch kółkach. Jednak na drodze do tej przygody stoi często zapomniana, a jednak kluczowa - karta rowerowa. STORM, marka z pasją do dwóch kółek, wraz z inspirującym Jakubem Tylmanem, postanowiła podjąć się misji jej odczarowania. Dlaczego? Bo karta ta to nie tylko formalność - to krok w kierunku bezpiecznej, świadomej jazdy na rowerze. W ramach tej misji powstał bezpłatny ebook “Karta rowerowa dla każdego - poradnik dla uczniów”. Kompleksowy przewodnik został stworzony we współpracy marki rowerów STORM, pedagoga Jakuba Tylmana oraz przy pomocy merytorycznej śremskiej policji. W tym materiale uczniowie znajdą praktyczne wskazówki dotyczące zdobywania karty rowerowej. Dzięki klarownym instrukcjom i przykładom z życia codziennego, uczeń otrzymuje niezbędne narzędzia do bezpiecznej i świadomej jazdy na rowerze.

Ebook przekłada teorię na praktykę, ucząc zarówno zasad ruchu drogowego, jak i odpowiedniego zachowania się w różnych sytuacjach na drodze. Jest to nieoceniona pomoc dla uczniów, którzy stoją przed wyzwaniem związanym z egzaminem, ale także dla wszystkich tych, którzy chcą odświeżyć sobie tę niezbędną wiedzę.

Karta rowerowa to niebywale istotny element poruszania się młodych ludzi w świecie. Powinniśmy podejmować działania, by uczniowie i uczennice mogli w sposób uporządkowany i przyjazny zdobywać tą wiedzę. By sam egzamin był edukacyjna przygodą. Opracowaliśmy wspólnie przewodnik z całą gamą aktualnych przepisów i zadań, które pomogą przygotować się do tego egzaminu. W jednym miejscu jest kompendium potrzebne, by nabyć umiejętności i bez problemu oraz stresu zdać egzamin! 

podkreśla Jakub Tylman.

 

Odczarowanie karty rowerowej

Jazda na rowerze zapewnia doskonały trening przed zdawaniem karty rowerowej. Marka STORM rozpoczęła jednocześnie akcję profilaktyczną “Rower dla pierwszaka” przy współpracy z Publiczną Szkołą Podstawową im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Śremie i na początku września przekaże uczniom zestaw do zdawania karty rowerowej – rower i ebooka. To promowanie działań, które mają odczarować niezbyt pozytywne odczucia związane z kartą rowerową, które panują zarówno wśród uczniów, ale także wśród nauczycieli, przygotowujących do jej zdawania.

Aby uzyskać kartę rowerową, uczniowie muszą przejść specjalne szkolenie, obejmujące zarówno praktyczne umiejętności jazdy, jak i teoretyczne zagadnienia związane z zasadami ruchu drogowego. Posiadanie karty rowerowej jest nie tylko wymogiem prawnym, ale także oznacza, że rowerzyści są bardziej świadomi zasad bezpieczeństwa na drodze. Dla pierwszoklasistów, którzy otrzymują rowery od marki STORM, ta karta staje się celem do osiągnięcia, motywując ich do nauki i rozwijania umiejętności rowerowych. To ważny krok w procesie kształtowania odpowiedzialnych i samodzielnych użytkowników dróg, a także inwestycja w zdrowy rozwój i bezpieczeństwo najmłodszych rowerzystów.

 

storm rowery dzieciece

 

STORM stawia na bezpieczeństwo i edukację

To nie pierwszy raz, gdy marka angażuje się w promowanie karty rowerowej. W ubiegłym roku firma zorganizowała konkurs skierowany do szkół podstawowych, oferując wyjątkową nagrodę w postaci zestawu do karty rowerowej, który składał się z rowerów i kasków. Konkurs ten miał na celu nie tylko dostarczenie środków transportu dla szkół, ale także zachęcanie uczniów do aktywnego uczestnictwa w programach edukacyjnych związanych z bezpieczną jazdą rowerem. Zwycięska szkoła otrzymała nowoczesny asortyment, a także zyskała wartościowe narzędzie wspomagające proces nauki i przygotowywania uczniów.

To innowacyjne podejście do wspierania edukacji drogowej podkreśla nasze zaangażowanie w promowanie bezpieczeństwa na drodze już od najmłodszych lat. Uważamy, że inwestycje w edukację rowerową są kluczowe, ponieważ przyczynią się do tego, że za kilka lat rower stanie się alternatywnym środkiem komunikacji na znacznie większą skalę. Dla marki STORM to nie tylko inwestycja w teraźniejszość, ale także budowanie lepszej przyszłości poprzez rozwijanie świadomości i umiejętności młodego pokolenia

– tłumaczy Adam Ziętek, prezes STORM.


Marka STORM zapowiedziała, że ebook oraz program “Rower dla pierwszaka” to dopiero początek działań wspierających bezpieczeństwo, ale także sprzyjających rozwojowi społeczeństwa, wpajając przy tym wartości związane z aktywnym stylem życia i ekologiczną mobilnością.

Darmowego ebooka pobrać można między innymi ze strony internetowej STORM:

https://smstormbikes.com/karta-rowerowa/

 

Źródło: TOUCH.PR

Sklep.rowery.pl

Patronat / Współpraca

TdP 2024 LOGO

Orlen Wyścig Narodów 2023

 

 

Podkarpacka-Liga-Rowerowa

MaratonMTB.PL

 

 

 

Tauron Lang Team Race psr  Mistrzostwa Polski w kolarstwie szosowym

  LOGO Vienna Life Lang Team Maratony Rowerowe  BIKE DAYS logo  NT150px 

   logo face black   150cm   PĘTLA KOPERNIKA

Harpagan 52 - Człuchów