KROSS od 26.03 organizuje darmowe testy swoich rowerów

Już od 26 marca ruszą testy rowerów czołowej polskiej marki w największych miastach. Za każdym razem przez godzinę wypróbować będzie można ich aż 50, w tym najnowszy projekt – rowery elektryczne.

 

Jak to jest jeździć na karbonowym rowerze Level B +, na którym Maja Włoszczowska zdobyła w ubiegłym roku srebro na olimpiadzie w Rio? Jak sprawuje się na wertepach Pure Trail z ramą wykonaną z legendarnej stali Reynolds? Co to za uczucie zostać władcą single tracków na modelu Grist o szerszych niż standardowe oponach? I czy Trans Hybrid ze wsparciem elektrycznym trafi w nasze potrzeby? O tym wszystkim będzie można przekonać się w trakcie Kross Test Tour, czyli serii darmowych testów dla wszystkich chętnych. Przez całą wiosnę kolejno w 12 największych polskich miastach KROSS udostępni do testowania około 50 swoich topowych rowerów: górskich, enduro, trailowych, szosowych i zupełnie nowych - elektrycznych.

 

Nasze hasło brzmi: „dwa koła, jedna pasja”. Chcemy, aby każdy mógł przekonać się do produktów KROSS, stąd pomysł testów. Jednocześnie zależy nam, aby jak najwięcej osób miało możliwość jazdy na naszych rowerach w ramach treningu, czystej rekreacji czy weekendowej aktywności w rodzinnym gronie

– mówi Paweł Buczko z firmy KROSS.

 

Kross-Test-Days-1.jpg

 

Wyjazdy w teren będą prowadzone turami od godziny 9:30 do 15:30. Za każdym razem co godzinę do dyspozycji testerów zostanie udostępniona cała pula rowerów. Jazda testowa odbywa się w grupie z przewodnikiem. Trzeba koniecznie zabrać ze sobą kask.

 

Jedna osoba w ciągu całego dnia może wypożyczyć maksymalnie 3 rowery. W każdym mieście są wyznaczone specjalne trasy, a pętla ma długość przeznaczoną akurat na 45-minutową jazdę

– tłumaczy Paweł Buczko.

 

Kross-Test-Days-3.jpgPrzed rozpoczęciem przygody konkretne rowery należy zarezerwować na stronie http://www.kross.pl/test_tour . Przed samą jazdą podpisać umowę najmu, upoważniającą do wypożyczenia dwóch kółek. Wcześniej do weryfikacji trzeba pokazać dwa dokumenty tożsamości. Testować rowery mogą zarówno dorośli, jak i dzieci (wtedy pieczę nad nimi sprawują rodzice lub uprawnieni opiekunowie).

Chęć przejażdżki na konkretnym rowerze można zgłosić na stronie Kross najwcześniej od poniedziałku, poprzedzającego testowy weekend. Jest tam też możliwość sprawdzenia lokalizacji punktu testowego w swoim mieście. O tym kto będzie miał szansę na przejechanie się na dwóch kółkach największej polskiej marki rowerowej zdecyduje kolejność zgłoszeń. Współorganizatorami tego wydarzenia są lokalni dealerzy Krossa.

Pierwszy test wystartuje 26 marca w Łodzi, zaś ostatni odbędzie się 10 czerwca w Poznaniu. Ze szczegółami można zapoznać się na profilu wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/905220079580847 .Jest tam zamieszczona lista rowerów. Na tej stronie można też zadawać pytania dotyczące testów i śledzić relacje z tych wydarzeń.

 

Kross-Test-Days-4.jpgGodzinowy harmonogram każdej edycji Kross Test Tour:

• 9:00 – start Kross Test Tour, powitanie, przedstawienie zasad
• 9:00-9:30 - przygotowanie pierwszej partii rowerów
• 9:30- wyjazd pierwszej partii testujących na trasy (test 45 min.)
• 9:00-16:30- wypożyczanie rowerów.
• 16:30 – koniec Kross Test Tour, pożegnanieEdycje Kross Test Tour:

nr

Data

Dzień

Miasto

Dealer

1

26.03

niedziela

Łódź

Gold Sport

2

01.04

sobota

Kraków

Tomar

3

02.04

niedziela

Katowice

Somir

4

09.04

niedziela

Wrocław

Aventura

5

29.04

sobota

Zabrze

PM Bike

6

30.04

niedziela

Bielsko-Biała

Biker Sport

7

07.05

niedziela

Warszawa

Ar-Mar

8

13.05

sobota

Lublin

AMS NOVI

9

14.05

niedziela

Rzeszów

Axel

10

21.05

niedziela

Trójmiasto

Wysepka

11

03.06

niedziela

Olsztyn

CR Olsztyn

12

10.06

niedziela

Poznań

Bike Fun

 

Przejdź do: Rowery KROSS dostępne w sklep.rowery.pl

 

Źródło: mat.prasowe

Tags: Kross, sprzęt

Patronat / Współpraca

79 tour de pologne 2022 logo

 

Podkarpacka-Liga-Rowerowa

MaratonMTB.PL

 

 

 

Tauron Lang Team Race psr  Mistrzostwa Polski w kolarstwie szosowym

 LOGO Vienna Life Lang Team Maratony Rowerowe BIKE DAYS logo NT150px 

  logo face black  150cm PĘTLA KOPERNIKA

Harpagan 52 - Człuchów