Premiera Orbea Oiz 2023 - Zbudowany by latać

Orbea Oiz 2023

Za nami premiera roweru Oiz na rok 2023 od hiszpańskiej marki Orbea. Sprawdźcie sami.


"Przejmij kontrolę. Nie akceptuj kompromisów. Orbea Oiz nie jest rowerem trailowym; to wyścigowy XC 120 mm, który wygląda równie dobrze, jak jeździ. Nowoczesna geometria i sprytne zawieszenie, zaprojektowane od początku dla 120 mm, zapewniają dodatkową zabawę podczas każdej jazdy bez uszczerbku dla wagi i wydajności.

Mówiąc najprościej, Oiz to najszybszy rower XC, który opuścił naszą fabrykę od ponad 180 lat. Nie można pokonać czegoś, co jest wyjątkowo proste Usunięcie wszystkiego, co jest zbędne i dodanie tylko funkcji poprawiających jazdę, oznacza, że rama ważąca 1740 g jest jedną z najlżejszych ram do XC. Niewielka waga jest kluczem do szybkiego roweru XC, a nieustanne dążenie do najprostszych rozwiązań oznacza, że Oiz nie potrzebuje kompromisów nigdzie indziej, aby to osiągnąć.

Kontrola, nie kompromis Oiz od samego początku zaprojektowano ze skokiem 120 mm, co pozwala nam zoptymalizować geometrię i kinematykę, eliminując wiele tradycyjnych kompromisów w rowerach XC o dłuższym skoku. Szybszy i dający więcej radości na zjazdach oraz lżejszy i wydajniejszy na podjazdach, Oiz to bezkompromisowa maszyna do XC, ale to nie znaczy, że nie jest fajna. Anatomia szybkości Aby rower miał błyskawiczny refleks i wydajność prawdziwego roweru wyścigowego XC, musi być lekki i sztywny.

Nasza struktura ramy Powerspine zwiększa sztywność w obszarach o dużym naprężeniu i usuwa materiał w innych miejscach, podczas gdy tylny trójkąt bez zawiasów ufo zmniejsza wagę i elastyczność, co oznacza, że Oiz jest lżejszy i sztywniejszy niż kiedykolwiek."

 

 

Film promocyjny

 

Więcej informacji na stronie https://www.pol-sport.eu/post/orbea-oiz-2023-zbudowany-by-lata%C4%87

 

Źródło: Pol-Sport

Sklep.rowery.pl

Patronat / Współpraca

79 tour de pologne 2022 logo

Orlen Wyścig Narodów 2023

 

 

Podkarpacka-Liga-Rowerowa

MaratonMTB.PL

 

 

 

Tauron Lang Team Race psr  Mistrzostwa Polski w kolarstwie szosowym

  LOGO Vienna Life Lang Team Maratony Rowerowe  BIKE DAYS logo  NT150px 

   logo face black   150cm   PĘTLA KOPERNIKA

Harpagan 52 - Człuchów