Orbea Terra na rok 2024 z nowymi wersjami komponentów i kolorami

Orbea Terra na rok 2024

Gravelowy model Orbea Terra debiutuje w nowej grafice i kolorach, a także wprowadza gamę produktów Oquo Road Control i Road Performance oraz zupełnie nowy model, który dołączy do rodziny.


 

Niekończące się odkrywanie, nocne przygody, wyboiste drogi i szutrowe szlaki – istnieje wiele pomysłów na to, czym jest gravel. Nie ulega wątpliwości, że rower gravelowy musi sprostać tym wszystkim wymaganiom, zapewniając kontrolę, prędkość i komfort, ale przede wszystkim pragnąć dobrej zabawy. Zaprojektowany od podstaw z myślą o jeździe gravelowej, Orbea Terra nie jest przerobionym rowerem szosowym ani odchudzonym rowerem górskim.

Dodaj komfortu swoim przygodom na drodze, w końcu odkryj, dokąd prowadzi ten polny szlak, lub pozwól, aby Twoje podróże były jak najdłuższe. Istnieje szeroki świat, a Terra jest gotowa go odkrywać razem z tobą.

 

CO NOWEGO W ORBEA TERRA 2024?

 

NOWA GRAFIKA I KOLORY: Terra otrzymała nową grafikę i kolory zarówno dla wersji karbonowej, jak i aluminiowej. W modelach karbonowych nowe kolory to Cosmic Carbon View - Carbon i Olive Green (Gloss) Carbon, natomiast w przypadku aluminium nowe kolory to Artichoke (Matt) - Lilac (Matt), Blue Stone (Gloss) - Copper (Matt) ) i Infinity Green – Ivory White (połysk). Naturalnie dla Orbei wszystkie modele karbonowe można personalizować za pośrednictwem MyO pod względem kolorów, ergonomii i komponentów.


NOWA GAMA KOŁÓW: Kolejną nowością Orbea Terra na rok 2024 jest dodanie gamy kół Oquo w praktycznie całej gamie. W zależności od modelu Terra zamontuje koła RC25 Team lub RC25 Pro z oferty Road Control. Oprócz tego będzie można wybrać także modele z gamy Road Performance takie jak RP35 czy RP45.


DOSTĘPNY CAMPAGNOLO EKAR: Rodzina Terra powiększa się o nowy model M22TEAM 1X z zamontowanym Campagnolo Ekar.

 

 Action_-_Large.jpg

 

CO SPRAWIA, ŻE TERRA JEST WYJĄTKOWA?

 

WIĘKSZA WYDAJNOŚĆ

Gravel to wszechświat różnych użytkowników i terenów. Z tego powodu Terra to kompletna oferta zawierająca modele karbonowe i aluminiowe, oferując najbardziej kompleksowe rozwiązania, które nie pozostawią nikogo obojętnym.

 

Action_-_Large10.jpg

 

PRZEŚWIT NA OPONY

Wiele opcji kół i opon pozwala Terra dotrzeć tam, gdzie zwykłe rowery szosowe nie są w stanie dotrzeć, z łatwością pokonując żwirowe drogi i znacznie poszerzając teren, który możesz przejechać. Terra może być zamontowana z oponami 700c x 45 zapewniającymi prędkość i wydajność na drogach gruntowych lub z bieżnikiem 650b x 50 zapewniającym wyjątkową trwałość i komfort przy dużej objętości, jeśli potrzebujesz nieco większej przyczepności.

 

Details_-_Large6.jpg

 

KOMPATYBILNOŚĆ Z WIELOMA NAPĘDAMI

Zaprojektowanie naszej ramy od podstaw dało nam możliwość rozwiązania problemu, który występuje w wielu ramach gravelowych. Mianowicie zapewnienie szerokiej gamy opcji układu napędowego bez utraty prześwitu na opony.

 

Action_-_Large9.jpg

 

LOCKR

Nasza rama karbonowa oferuje schowek wewnątrz rury dolnej, ukryty za koszykiem na bidon, gdzie jest miejsce na dętkę, pompkę lub nabój CO2, a także narzędzia. Wszystko jest łatwo dostępne i bezpiecznie przechowywane z miejscem na przekąskę lub kluczyki do samochodu.

 

TERRA W WERSJI ALUMINIOWEJ – TOWARZYSZ NIEKOŃCZĄCEGO ODKRYWANIA

Wersja aluminiowa jest idealnym towarzyszem niekończących się eksploracji i przygód, oferując największą wszechstronność w naszej ofercie Terra. Zaawansowane hydroformowane aluminium i zoptymalizowany rozmiar rur maksymalizują komfort podczas długich przejażdżek, a zintegrowane punkty mocowania tylnego bagażnika pozwalają na montaż tylnych sakw. Kiedy tylko poczujesz potrzebę ucieczki, Terra H będzie gotowa.

 

Action_-_Large8.jpg

 

 Details_-_Large2.jpg

 

TERRA W WERSJI KARNOWEJ - SZYBKIE I LEKKIE PRZYGODY

Nasza Terra Karbonowa to najbardziej sportowa opcja w ofercie, szybka i lekka na boczne drogi lub przygody na szutrowych ścieżkach. Rama z włókna węglowego zapewnia idealne połączenie wagi, komfortu i wytrzymałości, a nasz system LOCKR dba o przechowywanie niezbędnych rzeczy. Dzięki naszemu programowi MyO Twoja Terra może być tak wyjątkowa, jak Twoje przygody.

 

MYO: ZAPROJEKTUJ SWÓJ ROWER

Nieobce jest nam dążenie do wyrażania siebie i chęć tworzenia. Od lat program MyO umożliwia rowerzystom personalizację Orbei w stopniu unikalnym w branży. Spersonalizuj kolor swojej Terry za darmo. Powiedz „NIE” standardowemu Bike In A Box oferowanemu przez naszą konkurencję. Oferujemy opcje komponentów MyO dla wielu modeli Orbea. Wymiana kół, korby lub innych komponentów jest możliwa w procesie składania zamówienia, dzięki czemu Twoja Terra dotrze do sprzedawcy w dokładnie takiej konfiguracji, jakiej pragniesz

 

 W przypadku zainteresowania zakupem rowerów Orbea z rocznika 2024 zapraszamy do kontaktu na sklep @ rowery . pl lub tel. 695474261

 

Źródło: Pol-Sport

Sklep.rowery.pl

Patronat / Współpraca

80 tour de pologne 2023 logo

Orlen Wyścig Narodów 2023

 

 

Podkarpacka-Liga-Rowerowa

MaratonMTB.PL

 

 

 

Tauron Lang Team Race psr  Mistrzostwa Polski w kolarstwie szosowym

  LOGO Vienna Life Lang Team Maratony Rowerowe  BIKE DAYS logo  NT150px 

   logo face black   150cm   PĘTLA KOPERNIKA

Harpagan 52 - Człuchów