English French German Italian Portuguese Russian Spanish

Powstaje Trasa Rowerowa Morza Bałtyckiego!

Mamy się z czego cieszyć. 4 stycznia 2018 r wiceminister rozwoju Adam Hamryszczak podpisał projekt porozumienia z regionem stołecznym Brukseli (Bruxelles-Capitale). Dzięki jego realizacji szybciej powstanie nowy produkt turystyczny - Trasa Rowerowa Morza Bałtyckiego. Będzie ona miała 7,9 tys. km długości. Jej część jest już gotowa.

Przegląd najciekawszych tras rowerowych w Polsce północnej

„Ścieżka rowerowa nad Wisłą 2012” autorstwa Adrian Grycuk - Praca własna. Licencja CC BY-SA 3.0  pl na podstawie Wikimedia Commons

Sezon rowerowy rozkręcił się na dobre. Za oknem słońce. Temperatura wprost wymarzona na krótsze lub dłuższe wyprawy. Postanowiliśmy przygotować dla Was przegląd najciekawszych tras położonych w północnej części Polski. Mamy nadzieję, że z naszych propozycji wybierzecie coś dla siebie i już niebawem wyruszycie w drogę!

8 rowerowych tras dla każdego, czyli rowerem przez Polskę

Połączenie aktywności fizycznej, zwiedzania, poznawania walorów Polski i odkrywania piękna kraju – to wszystko znajdziemy na szlakach rowerowych. W każdym regionie znajdują się warte uwagi odcinki, które można pokonać rowerem – niezależnie od tego, czy jest się profesjonalistą, amatorem, czy podróżuje się samotnie, z przyjaciółmi lub rodziną. Prezentujemy 8 tras rowerowych o różnym stopniu trudności z całej Polski. Warto wybrać się na wyprawę po kraju w tym sezonie.

Małopolska wybuduje setki km tras

Ponad 600 km tras rowerowych dla turystów zbuduje Małopolska. To pierwszy taki projekt w Polsce, potrwa do 2020 roku. To ma być spójna sieć tras przebiegających przez całe województwo. Połączą one główne miasta regionu (Kraków, Tarnów, Oświęcim, Nowy Sącz, Nowy Targ, Olkusz, Zakopane).

Rowerowa Trasa Mozarta w Austrii

Zbliżają się wakacje, każdy z nas planuje wakacyjne wyjazdy. Gdybyście znaleźli się w Austrii, zachęcamy do wzięcia ze sobą rowerów! Szczególnie, że można skorzystać z uroków malowniczej trasy rowerowej z pięknymi widokami i licznymi zabytkami wzdłuż niej.

Patronat / Współpraca

 http://www.tourdepologne.pl/pl/

Podkarpacka-Liga-Rowerowa

logo Bike Day

Dukla Wolf Race

Tauron Lang Team Race psr  Mistrzostwa Polski w kolarstwie szosowym

 LOGO Vienna Life Lang Team Maratony Rowerowe BIKE DAYS logo NT150px 

  logo face black  150cm PĘTLA KOPERNIKA

Harpagan 52 - Człuchów