Rowerowy Dom Kultury na polakpotrafi.pl!

Dziewczyny z Rowerowego Domu Kultury promują swój projekt również na polakpotrafi.pl. Z związku z tym, że nagłaśniamy wszelkie rowerowe akcje w tym serwisie nie mogliśmy też zapomnieć o Uli i Zuzi, z którymi jakiś czas temu nasz korespondent, Krzysiek przeprowadził wywiad. Zachęcamy do wsparcia projektu na stronie.

Wyprawa będzie trwała 3 miesiące. To kawał czasu, a animatorzy muszą czasem coś jeść i gdzieś spać. Jadą 3 rowerami, na których trzeba dźwigać wszystkie swoje rzeczy. Nie ma żadnego samochodu-wsparcia, nikt nie będzie podwoził bagaży. Jesteśmy zdani całkowicie na siebie. Będą namioty i cały sprzęt biwakowy, ale od czasu do czasu przyda się nocleg w ciepłym łóżku i możliwość zrobienia prania. Zwłaszcza, że wyprawa startuje na początku kwietnia, w górach, gdzie temperatury nocne na pewno nie będą rozpieszczać. 

 

Dodatkowo potrzebne trochę materiałów plastycznych na warsztaty z dzieciakami. Potrzebne są również nagrody dla wspaniałych wspierających, którzy zdecydują się wesprzeć cały projekt. Jeśli projekt przekroczy 6000 zł wtedy będzie można przygotować dla każdego uczestnika warsztatów (a będzie ich 600) drobny gadżet, upominek przypominający o przedsięwzięciu. W przypadku przekroczenia kwoty 9000 zł  będzie można wydrukować więcej papierowych wersji katalogów. Dzięki temu dziewczyny będą mogły wysłać tę książkę do każdego miejsca, w którym przeprowadziły warsztaty.

Dodatkowo każdy, kto wsparł kwotą co najmniej 150 zł, otrzyma papierową wersję relacji z podróży. A to nie wszystko. Wspierającym w kwotach 50 i 100 zł organizatorki wyślą elektroniczną wersję katalogu.

 Jeśli chcecie wesprzeć projekt, sprawdźcie jego wizytówkę na portalu polakpotrafi.pl: [KLIK]

 

Źródło: własne

Tags: Wyprawa

Patronat / Współpraca

79 tour de pologne 2022 logo

 

Podkarpacka-Liga-Rowerowa

MaratonMTB.PL

 

 

 

Tauron Lang Team Race psr  Mistrzostwa Polski w kolarstwie szosowym

 LOGO Vienna Life Lang Team Maratony Rowerowe BIKE DAYS logo NT150px 

  logo face black  150cm PĘTLA KOPERNIKA

Harpagan 52 - Człuchów