Zapisy do Biegu Firmowego i FRRuuu 2024 ruszyły!

Wielki dzień dla świata sportu i biznesu! Tysiące pracowników weźmie udział w Biegu Firmowym i FRRuuu 2024. Zapisy ruszyły!


 


Aktywna integracja firmowa poza biurem? Wystartowały zapisy do wydarzeń dedykowanych pracownikom na skalę całego kraju. Najpierw charytatywna rozgrzewka - Bieg Firmowy rusza już 11 maja. Później czas na wrześniową przejażdżkę po ścieżkach rowerowych z FRRuuu - w aż pięciu miastach w Polsce!

 

Wspólne kroki w jednym celu!

Bieg Firmowy to już łącznie 2 283 518 zł przekazanych dla 79 małych bohaterów z Fundacji Everest. W charytatywnej sztafecie każdy zawodnik ma do pokonania dystans 5 km w szczytnym celu - wsparcia dzieci z niepełnosprawnościami, które wymagają kosztownego leczenia i rehabilitacji. Blisko 20 000 osób zaangażowało się w zeszłoroczną edycję wydarzenia. Ile dobra zostanie wybiegane w maju? Zapisz swoją firmę i dołóż cegiełkę do szczytnego celu!

 

Tysiące serc w jednym rytmie

W tym roku uczestnicy pobiegną w koszulkach z wyjątkowym motywem, który opiera się o fragmenty odcisków 13 podopiecznych Fundacji Everest. Dlaczego? Linie papilarne są charakterystyczne dla każdego z nas. Projekt podkreśla, że mimo różnic, tysiące ludzi potrafi zjednoczyć się we wspólnym celu jednego dnia.

 

2_zdj_BF-res.png

 

Zielone kilometry!

Z Biegiem Firmowym zadbasz również o środowisko. 12. edycja wpisuje się w założenia less-waste events, dzięki pakietowi GREEN RUN. Zawodnicy pobiegną w koszulkach z ekologicznego materiału, a za każdą osobę z tym pakietem, zostanie posadzone drzewo. Więcej szczegółów znajdziesz na https://biegfirmowy.pl/

 

Stawiaj na #experience, #EB i #CSR

Po majowym Biegu, czas na odjechany wrzesień! FRRuuu to gotowa przestrzeń do aktywnej integracji dla pracowników. Blisko 6000 uczestników z ponad 300 firm z poprzednich edycji pokonywało ok. 20 km trasy rowerowe, pełne atrakcji i łamigłówek, promując aktywny tryb życia, zdrowe nawyki oraz przesiadkę z samochodu na dwa kółka. Dodatkowo każda zgłoszona drużyna to 4 nowe, posadzone drzewa.

Oprócz odjazdowej zabawy, FRRuuu to miejsce do efektywnego team buildingu i promocji Twojej marki, produktów lub usług. Na wydarzeniu dostępne są dedykowane strefy - integracyjne oraz EXPO.

 

FRRuuu rusza w Polskę!

Rowerowa Gra Miejska odbędzie się w pięciu miastach. Wrocław, Warszawa, Poznań - tam kolejny raz rozkręci się miasteczko rowerowe i gra miejska we wrześniu. Na tym nie koniec! W tym roku FRRuuu zawita po raz pierwszy do Trójmiasta i Krakowa. Terminy poszczególnych eventów sprawdzisz na https://rajdrowerowy.pl/

 

Jak dołączyć do Biegu Firmowego i FRRuuu?

Bilety na oba wydarzenia znajdziesz na https://compani.pl/sklep/

Nie odkładaj niczego na później! Ilość miejsc jest ograniczona. Po wyczerpaniu puli startowej, ceny ulegną zmianie.

 

 4_zdj_FRR-res.jpg

 

Źródło: Compani 

Patronat / Współpraca

TdP 2024 LOGO

Orlen Wyścig Narodów 2023

 

 

Podkarpacka-Liga-Rowerowa

MaratonMTB.PL

 

 

 

Tauron Lang Team Race psr  Mistrzostwa Polski w kolarstwie szosowym

  LOGO Vienna Life Lang Team Maratony Rowerowe  BIKE DAYS logo  NT150px 

   logo face black   150cm   PĘTLA KOPERNIKA

Harpagan 52 - Człuchów