Wielki finał ORLEN Lang Team Race w Bytowie

Wielki finał ORLEN Lang Team Race już w ten weekend! W najbliższą sobotę 17 września, po raz kolejny Bytów będzie stolicą amatorskiego kolarstwa. Już tradycyjnie w rodzinnych okolicach Czesława Langa odbędzie się ORLEN Lang Team Race.  A jest o co się ścigać. Pula nagród podczas ORLEN Lang Team Race wynosi 20 tysięcy złotych!

 

Kilka dni temu w Augustowie odbyła się druga z trzech zaplanowanych na ten rok imprez dla amatorów kolarstwa, a Czesław Lang już zaprasza na wielki finał cyklu, który odbędzie się w Bytowie. – Znam te tereny, są fantastyczne pod każdym względem. Jest się gdzie zmęczyć, ale i zobaczyć niezwykłe miejsca. I to w tym wszystkich chodzi, bo tak widzimy ideę kolarstwa. Tego zawodowego i amatorskiego – podkreśla wicemistrz olimpijski z Moskwy.

Dla uczestników przygotowano dwa dystanse do wyboru. Dystans MAXI o długości 82.8 km oraz MINI o długości 41.4 km. Trasa będzie poprowadzona na pętli, którą zawodnicy będą pokonywać jedno lub dwukrotnie, w zależności od wybranego przez siebie dystansu.


Wciąż otwarte są zapisy i zachęcamy aby skorzystać z opcji zapisów przez internet. Do 15 września opłata wpisowa wynosi 90 zł. W biurze zawodów oraz w dniu startu wyścigu wpisowe wynosić będzie 140 zł. W cenie każdy uczestnik otrzyma m.in. pamiątkowy medal, bidon, odżywki sportowe marki 4F Fuel i inne gadżety sponsorskie.

Najlepsi w swoich kategoriach mogą liczyć na cenne nagrody. Miejsca od pierwszego do trzeciego będą nagradzane nie tylko wyjątkowym medalem, ale także produktami naszych sponsorów oraz nagrodą pieniężną sięgającą 500 zł.

PROGRAM

BYTÓW, ul. Mickiewicza 13

16.09.2022, piątek

17:00-19:00 – biuro zawodów, odbiór numerów startowych

17.09.2022, sobota

08:00-10:30 – biuro zawodów, odbiór numerów startowych
10:30 – ustawienie w sektorach
11:00 – start
15:30 – dekoracje zwycięzców
16:00 – zamknięcie trasy

 

 

Źródło: Tour De Pologne

Sklep.rowery.pl

Patronat / Współpraca

80 tour de pologne 2023 logo

Orlen Wyścig Narodów 2023

 

 

Podkarpacka-Liga-Rowerowa

MaratonMTB.PL

 

 

 

Tauron Lang Team Race psr  Mistrzostwa Polski w kolarstwie szosowym

  LOGO Vienna Life Lang Team Maratony Rowerowe  BIKE DAYS logo  NT150px 

   logo face black   150cm   PĘTLA KOPERNIKA

Harpagan 52 - Człuchów