Znamy zwycięzców ORLEN Lang Team Race w Bytowie!

W sportowej atmosferze i w duchu fair-play odbył się wyścig ORLEN Lang Team Race w Bytowie.  Kolarze-amatorzy walczenie rywalizowali ze sobą w rodzinnych stronach wicemistrza olimpijskiego Czesława Langa i wrócili do domów z satysfakcją i cennymi nagrodami.

W przedostatni weekend września Bytów na jeden dzień został stolicą amatorskiego kolarstwa, a to wszystko za sprawą wyścigu ORLEN Lang Team Race, który przyciągnął tłumy miłośników tego sportu. Niespodziankę zrobił zawodnik World Tourowej drużyny Lotto SoudalKamil Małecki, który również stanął na starcie i przejechał wspólnie z amatorami dystans Maxi.

 

Finał cyklu ORLEN Lang Team Race w Bytowie to już tradycja. Piękne Kaszuby, to miejsce idealne do uprawiania kolarstwa. Jest się tutaj gdzie zmęczyć. Dzisiejsza trasa to ponad 600 metrów przewyższenia. Organizujemy ten wyścig przede wszystkim dla amatorów, którzy chcą poczuć się jak zawodowcy i przejechać w wyścigu z profesjonalną oprawą jak w Tour de Pologne. – mówi Czesław Lang.

 

Udział w wyścigu wziął także dyrektor ds. bezpieczeństwa i trasy – Przemysław NiemiecTrasa bardzo wietrzna, ale ciekawa. Trochę nam dolało na pierwszym okrążeniu, ale na drugim było już dobrze. Konkurencja jak zwykle na wysokim poziomie i dziś udało się zdobyć drugie miejsce. – podsumował.

 

Tradycyjnie już, dla kolarzy były do wyboru dwa dystanse. Maxi oraz Mini, na które zapisało się ponad ćwierć tysiąca osób. Dla najlepszych przygotowano cenne nagrody. Strój kolarski Quest, Zestaw produktów 4F, Capri-Sun, a także nagrody finansowe sięgające 500 złotych.

 

Serdecznie gratulujemy wszystkim, którzy nie tylko wygrali, ale także wzięli udział w wyścigu.

 

 

 

 

Źródło:  Tour De Pologne

Sklep.rowery.pl

Patronat / Współpraca

80 tour de pologne 2023 logo

Orlen Wyścig Narodów 2023

 

 

Podkarpacka-Liga-Rowerowa

MaratonMTB.PL

 

 

 

Tauron Lang Team Race psr  Mistrzostwa Polski w kolarstwie szosowym

  LOGO Vienna Life Lang Team Maratony Rowerowe  BIKE DAYS logo  NT150px 

   logo face black   150cm   PĘTLA KOPERNIKA

Harpagan 52 - Człuchów